Чорнозем з доставкою в Києві та області

Чернозем Киев

Купити чорнозем в Києві та області ви можете, зробивши замовлення в компанії КБС. Ми доставляємо родючий ґрунт, чорнозем, торф тільки кращої якості. Доставка чорнозему і родючого ґрунту проводиться на наступний день після замовлення автомобілями від 5 до 30 тонн по території Києва та Київської області.

Все, що вам потрібно для озеленення, є у нас цілий рік: чорнозем луговий, чорнозем рослинний, чорнозем в мішках, торф низинний, торф верховий, торф для лохини, також ми виконуємо роботи з озеленення ділянки, робимо авто полив, дренажні системи, септики і т.д.

Розрахунок об’єму чорнозему на Вашу ділянку

phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber)

Ціна чорнозему з доставкою

ТоннажКубатураЦіна
5 т4 м³6000 грн
10 т8 м³7800 грн
12 т10 м³8200 грн
20 т14 м³9000 грн
25 т16 м³10500 грн
30 т18 м³11800 грн

Ціни вказані з доставкою по Києву.

Ціни по області прораховуються індивідуально*

Інші сипучі матеріали

Щебінь

Торф

Асфальтна крихта

Песок Киев купить

Пісок

отсев

Відсів

Керамзит

Подрібнений бетон

Бита цегла

Суглинок

Розрахунок об’єму чорнозему на Вашу ділянку:

Приклад: 40 метрів (довжина), множимо на 25 метрів (ширина), множимо на 0,10 см (шар чорнозему), множимо на 1,2 (коефіцієнт ущільнення для чернозему) = 120 метрів кубічних або 200 тонн.

Перед замовленням повідомте:

Місце доставки.
Дату доставки.
Тоннаж.

Доставка здійснюється на наступний день після замовлення.

Аналіз якості чорнозему

Ознайомтеся з аналізом складу нашого чорнозему. Аналіз проведено Інститутом садівництва при Національній Академії Аграрних Наук.

Анализ чернозема КБС

З питань покупки дерев, чагарників та інших рослин, Ви можете звернутися до наших партнерів

Доставка по Києву і області

Доставка чорнозему автомобілями від 5 до 30 тонн проводиться по Києву та Київській області, зокрема такі населені пункти як Осокорки, Вишеньки, Крюківщина, Новосілки, Ірпінь, Буча, Білогородка, Боярка, Хотів, Ходосівка, Лісники, Конча-Заспа, Погреби, Зазим’я , Пухівка, Гнідин, Щасливе, Гора, Бровари, Бориспіль, а також інші населені пункти в межах Київської області.

Автомобили

Чому варто купити чорнозем у нас

 • Доступна ціна, краща пропозиція на ринку.
 • Гарантований термін доставки на наступний день після замовлення.
 • Надаємо знижки при великих обсягах чорнозему.
 • Великий автопарк.
 • Гнучка система оплати.

Чорнозем – це багатий гумусом тип ґрунту, який найбільш поширений в степовій і лісостеповій зоні. Його відрізняє насичений чорний колір, за що ґрунт і отримав таку назву. Головна перевага даного матеріалу полягає у високій родючості.

Масова частка гумусу в ньому становить 6-9 %. Це насичена гуміновими кислотами добавка, яка і забезпечує хороший урожай. Такий ґрунт підходить для вирощування будь-яких культур – від зернових до винограду.

Особливості використання чорнозему

Луговочорноземні – це ґрунтовий субстрат, який відрізняється високою родючістю. Його використовують для таких цілей як:

 • проведення робіт, пов’язаних з озелененням ділянки;
 • вирівнювання території перед початком будівництва;
 • вирощування саду або городу (рекомендується змішувати чорнозем з основним видом ґрунту).

Залежно від своїх властивостей родючий чорнозем ділиться на рослинну, родючу, планувальну. Також виділяють чорнозем-гумус. Наша компанія пропонує тільки якісний матеріал. На сайті можна побачити результати аналізів, які підтверджують це.

Переваги чорнозему

В даному родючому ґрунті для дерев і чагарників міститься велика кількість поживних речовин, які позитивно впливають на властивості продукції, вирощуваної в ньому. Даний тип ґрунту містить в своєму складі багато гумусу, який дає можливість використовувати його для вирощування кущів та дерев.

Чорнозем з доставкою має такі головні переваги:

 • в складі міститься до 70% органіки, що покращує структуру ґрунту;
 • великий вміст кальцію;
 • нейтральна реакція ґрунтового розчину;
 • невелика кількість домішок глинистого типу.

Дізнатися, яка ціна за куб ґрунту для газону можна на сайті. Транспортування ґрунту відбувається на сучасних, надійних автомобілях вантажопідйомністю від 5 до 30 тонн.

Як вибрати і замовити чорнозем?

Купуючи камаз чорнозему потрібно пам’ятати, що створити родючий шар, який завжди буде зберігати свої властивості неможливо. Згодом поживні речовини вимиваються і їх мікробіологічний склад виснажується. Це нормальний процес, але для відновлення корисних властивостей потрібне внесення нового шару ґрунту.

Якщо Ви прийняли рішення купити чорнозем в Києві, це можна зробити за невисокою вартістю, звернувшись в нашу компанію. Ми доставляє ґрунт з високим вмістом гумусу і без небезпечних домішок. Завдяки цьому ґрунт швидко оновиться і вже через рік можна отримати багатий врожай.

Відрізнити якісний чорнозем можна не тільки по насиченому чорному кольору. Цей тип ґрунту відрізняється і особливою структурою. При намоканні він стає злегка слизьким, що нагадує глину. Суха земля має каменеподібну форму, а під впливом сонячних променів дає тріщини. Якщо присутні всі ці характеристики, можна бути впевненими, перед Вами справжній чорнозем.

Серед головних переваг звернення до нас:

 • доставка чорнозему в термін;
 • знижки при покупці чорнозему в великих обсягах;
 • зручна система оплати;
 • недорога вартість;
 • великий автопарк.

Якщо купити машину чорнозему, можна позбутися від необхідності використовувати додаткові добрива. У складі цього ґрунту досить мінеральних речовин, які живлять не лише рослини, а й саму ґрунт. Але, якщо Ви вирішили замовити чорнозем з доставкою по Київській області, потрібно пам’ятати, що в деяких випадках цей матеріал використовують, змішуючи з торфом.

Відгуки

Місто: Проців
Дата: 06.09.2021.
Ім’я: Антонина

Покупали с мужем у них чернозем 20 тон для теплиц, по их совету докупили 5 тон низинного торфа и перемешали, результатом остались очень довольны, уже дали ваши контакты соседям )

Місто: Київ
Дата: 28.08.2021.
Ім’я: Вадим

Брал 90 тон чернозема себе на участок под траву и деревья, все прекрасно растет, отдельное спасибо Евгению за совет какой чернозем привезти, он как оказалось тоже бывает разный.

Місто: Київ
Дата: 22.08.2021.
Ім’я: Володимер УЗН

Брали біля 5000 кубів чернозему для озеленення парку Перемога в Дніпровському районі, роботою та матеріалом залишилися задоволені, дуже вдячні за плідну спів працю.

Місто: Вишгород
Дата: 12.06.2021
Ім’я: Дмитрий 

Ребята делали нам озеленение в котеджном городке, завозили чернозем и торф машинами от 10 до 30 тон, отдельное спасибо Евгению за оперативность )

Місто: Київ
Дата: 06.05.2021
Ім’я:  Ирина

Заказывали себе на участок низинный торф и чернозем, все во время и хорошего качества, буду вас советовать своим соседям!