Чорнозем для газону, або як зробити якісний газон

Чому грунт для посадки газону має велике значення?

Хочете красиво і без надмірностей облаштувати свою ділянку – значить ваш ідеальний варіант – газон. Багато домовласники одноголосно погоджуються: газон для ділянки так само важливий, як підлогове покриття в будинку. Територія, покрита зеленою травою, виглядає доглянуто і акуратно. Але не все так просто: потрібно підібрати правильний чорнозем для газону.

Чорнозем для газонуНа перший погляд здається, що трава – невибаглива рослина і буде рости де завгодно. Адже вам потрібно гарне, рівномірние трав’янисте покриття правильного зеленого відтінку, а не подобу бур’яну без краплі естетики. Тільки таке озеленення буде виконувати своє ключове завдання – приховувати естетично непривабливі області ділянки.

А щоб газон виріс «правильно», йому потрібно створити правильні умови. Тому всі експерти єдині в думці: земля для газону повинна бути якісною, розсипчастою, містити поживні речовини. Технологія посадки і подальший догляд за озелененою ділянкою не менш важливі, але зупинимося докладніше на грунті.

 

Як підготувати грунт під газон

У дуже рідкісних випадках власники ділянок просто закуповують посівний матеріал і відразу ж займаються посадкою газону. Зазвичай усім доведиться пройти шлях до поліпшення рослинного грунту під озеленення. Для початку потрібно з’ясувати основні критерії хорошої землі під посадку газону:

– висока проникність повітря і вологи;

– слабокисла середовище (рН 6.0-6.5);

– відмінна насиченість поживними речовинами.

Чернозем для травыЦі особливості чорнозему лугового зумовлюють майбутнє вашого газону. Зміцнення і вирівнювання землі, очищення від бур’янів, дотримання технології посіву аж до товщини грунту під газон мають дуже важливезначення. Але якщо земля виснажена, дуже тверда чи зовсім непридатна для вирощування будь-яких культур, першим кроком буде замовлення і доставка якісного почвогрунта або низинного торфу.

 

Також можна регулювати якість грунту, якщо вона трохи не вписується в норму. Наприклад, підмішувати вапно для регуляції рівня кислотності, додавати в чорнозем пісок і торф, щоб розпушити родючий шар.

З хорошим грунтом ваш газон стане прекрасним і довговічним прикрасою всієї ділянки. Якщо ви перебуваєте в пошуках якісного продукту – ми доставимо автомобіль чорнозему для вас!

5/5 - (6 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *