Зворотня засипка фундаменту, траншей в Києві

Обратная засыпка
Ми проводимо зворотню засипку траншей, комунікацій, відсипання ділянок, підйом рівня ділянки, планування і ущільнення ґрунту в Києві і області. Відсипання здійснюється: ґрунтом на підсипку, суглинком, супіском, річковим піском, яружним піском, цегляним боєм, глиною та іншими сипучими матеріалами. Доставка проводиться самоскидами від 10 до 30 тон з самоскидним вивантаженням. Також надаємо планувальну техніку, бульдозери, екскаватори, грейдери. У нашому штаті є хороші геодезисти, які не дадуть пересипати або не досипати ґрунт. Вартість зворотньої засипки розраховується індивідуально в залежності від місця положення об’єкта. phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber)

Вартість зворотньої засипки

100-200 м.куб. 250-300 грн/куб

300-500 м.куб. 220-240 грн/куб

500-1000 м.куб. 200-220 грн/куб

від 1000 м.куб. 180-200 грн/куб

Інші будівельні послуги

Земляні роботи

Розробка котловану

Асфальтування доріг

Демонтаж будівель

Демонтаж будинків

Демонтаж фундаментів і бомбосховищ

Промисловий демонтаж

Вивіз будівельного сміття

Очищення водойм

Прибирання снігу

Вертикальне планування

Виторфовка грунту (виїмка торфу)

Благоустрій територій та озеленення

Відсипка ділянок

Наша компанія виконує зворотну засипку піском з плануванням і ущільненням ціна 100-150 грн/куб

  • Зворотне засипання пазух фундаментів;
  • Зворотне засипання траншей;
  • Зворотне засипання ярів, схилів і котлованів.

Виробляємо зворотну засипку річковим піском, яружним піском, підсипочним піском, суглинком, піщаної підсипанням і т.д.

Фото нашої роботи:

Зворотне засипання фундаменту входить до переліку послуг, що надаються фахівцями компанії «Київбудстрой». Відсипання здійснюється суглинками, цегляним боєм, глиною та іншими сипучими матеріалами. Клієнтами організації є підприємства і приватні особи, яким необхідно виконати наступні роботи:

  • підняти рівень ділянки;
  • зробити відсипання майданчика;
  • засипати траншею;
  • ущільнити ґрунт.

Фахівці здійснюють доставку по Київській області та місту будівельної продукції за доступними цінами в обумовлені терміни.

Зворотна засипка ґрунтом

Для виконання даної процедури використовується ґрунт, який розроблявся раніше на цій ділянці або суміш, що має схожий склад, щільність і якість. Може використовуватися матеріал, представлений глиною, піском і щебенем. Під час проведення роботи особлива увага приділяється ступеню вологості ґрунту. Коли матеріал сухий, проводиться його зволоження. Для цього використовується цементне молоко або глиняне молоко. Для приготування береться цемент або глина, які розмішуються в воді до однорідного стану.

Під час зворотної засипки траншей обсяг ґрунту береться менше на ту величину, яку займає сама конструкція. Щільність матеріалу для засипки також буде менше цього показника до викопування. Для того, щоб забезпечити щільну структуру, ґрунт укладається шарами і ущільнюється електричними, ручними трамбівками. Інструмент використовується від країв об’єкта ущільнюється ділянки до центру.

Засипка фундаменту

У компанії можна замовити послугу зворотної засипки пазух основи будівлі недорого. Процедура виконується тільки після того, як цоколь і фундамент стануть твердими і можуть витримувати бічний тиск ґрунту. Коли ґрунт не достатньо пухкий, здійснюється зворотна засипка піском (великим річковим або ПГС). Перед цим матеріал краще очистити від грудок і стороннього сміття.

Нижні шари матеріалу повинні бути захищені від ґрунтових вод, які можуть розмити його. Для цього спочатку засипається щебінь дрібної фракції. Далі проводиться ущільнення піску, щоб позбутися від порожнин і запобігти подальшій осадку будівлі. Укладання виконується вручну шарами, товщина яких становить 20 см. Після кожного пласта він зволожується і утрамбовується від країв до середини котловану.

Засипка проводиться до вимощення. Наявні канавки закриваються глиняним замком, для запобігання проникнення поверхневої води в яму. Для захисту вертикальної гідроізоляції стінових перегородок їх поверхня покривається спеціальною плівкою ПВХ.

Засипка котловану

Перед проведенням процедури встановлюють вимірювальні стовпчики для орієнтиру на місцевості. У технічну документацію вноситься інформація про майбутні комунікації, які будуть встановлені в траншеї. Котлован, який викопано в твердих породах, засипається м’яким матеріалом. Для запобігання можливої усадки формується компенсаційний вал.

Всі послуги, що надаються фахівцями компанії «КБС» в Києві, проводяться відповідно до технологічних норм.

Відгуки

Місто: Київ
Дата: 02.05.2018
Ім’я: Василий

Делали нам обратную засыпку под строительство Ашана.

Город: Київ
Місто: 10.06.2019
Ім’я: Назар БК

Пользуемся их услугами уже на протяжении 4 лет, земляные работы, вертикальная планировка, отсыпка участков, обратная засыпка и т.д. выполнением поставленных задач довольны.

Город: Київ
Місто: 19.09.2018.
Ім’я: Татьяна Энерго монтаж

Заказывали у них песок на подсыпку и суглинок для обратной засыпки, по работе ставлю +