Асфальтна крихта з-під дробарки з доставкою в Києві

Асфальтная крошка с под дробилки
Асфальтна крихта з під дробарки – утворюється в результаті дроблення асфальту на дробильному обладнанні нашої компанії. Використовується для відсипки нижнього шару доріг, відсипання стоянок, парковок, сільських доріг і т.п.. Фракція асфальтної крихти з під дробарки – 0.2-0.70. Варто відзначити, що ціна асфальтної крихти з під дробарки в 7 разів дешевше асфальту, що значно здешевлює вартість відсипки дороги, так само в нашій компанії ви можете купити подрібнений бетон або асфальтову крихту з під фрези, що використовується на верхній шар дороги. Так само ми маємо повний комплекс будівельної техніки для виконання дорожніх робіт (самоскиди, екскаватори, бульдозери, катки, грейдери і т.п.). phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber)

Ціна асфальтної крихти з під дробарки (чорний щебінь)

Авто Тоннаж Кубатура Ціна (грн)
Зіл 5 т 4 м3 3500
Зіл 10 т 8 м3 5500
МАЗ 20 т 14 м3 8000
 RENO 25 т 16 м3 9500
DAF 30 т 20 м3 11000
Ціни вказані з доставкою по Києву. Ціни по області прораховуються індивідуально*

Інші сипучі матеріали

Щебінь

Торф

Асфальтна крихта

Песок Киев купить

Пісок

Чернозем

отсев

Відсів

Керамзит

Подрібнений бетон

Бита цегла

Суглинок

Ми – компанія «KBS Київбудстрой» яка займається доставкою сипучих матеріалів і орендою спеціалізованої техніки. Пропонуємо вам придбати у нас екстра-класу асфальтну крихту з під дробарки для проведення ремонтних і будівельних робіт автомобільних доріг вторинного значення в Київському регіоні.

Дроблена асфальтна крихта виготовляється способом дроблення асфальтобетону на спеціалізованих валкових дробарках, коли знімається шар старого дорожнього покриття. Фракція асфальтної крихти з під дробарки при подрібненні досягає від 0,2 до 0.70 мм.

Де може бути використана асфальтна крихта з під дробарки:

 • Ремонт доріг;
 • Дорожне будівництво;
 • Ремонт вулиць, гаражних кооперативів;
 • Ремонт сільгоспкооперативів;
 • Будівництво дорожніх ділянок;
 • Будівництво на земельних ділянках підприємства;
 • Підготовка дачних селищ;
 • Закріплення дорожніх узбіч.

Якою технічною цінністю володіє асфальтна крихта?

До її складу входить частка охоплюючої гранули зернистого мінерального матеріалу, що в свою чергу сприяє збільшенню міжгранулярного контакту. Цим самим він збільшує фізико-механічну якість і твердість вже виконаної дорожньої конструкції, виготовленої з асфальтної крихти.

Достоинства укладки асфальтовой крошки из-под дробилки

Наведемо кілька прикладів, чому варто обирати асфальтну крихту. І так:

 • Цінова політика асфальтної крихти незначна в порівнянні з іншими різними матеріалами, наприклад – асфальт. Тому користується великим попитом серед споживачів;
 • Через те, що покриття через крихту пропускає вологу, в наслідок збільшується період експлуатації дорожнього покриття;
 • Асфальтна крихта в подрібненому вигляді може використовуватися як короткочасне покриття, за рахунок гарної укладки.

Цінова політика асфальтної крихти з під дробарки

Цінова політика формується і залежить від конкретних параметрів – це тоннаж спецтехніки та його кубатура. Перевезення і доставка даного матеріалу здійснюється спецтехнікою марки:

 • «Зіл» з тоннажем 5 – 10 т. і кубатурою від 4 до 8 м3, вартість даної машини 5 т. – 3000 грн./тонну, а 10 т. – 4000 грн./тонну;
 • «КАМАЗ» з тоннажем 15 – 20 т. і кубатурою від 13 до 16 м3, його вартість становить за 15 т. – 5000 грн./тонну, за 20 т. – 6300 грн./тонну;
 • «DAF» з тоннажем 30 т. і кубатурою 20 м3, вартість його 8100 грн./тонну.

Для того, щоб зробити замовлення асфальтної крихти з під дробарки або у вас накопичилися додаткові питання, звертайтеся на гарячу лінію нашого офіційного сайту «Київбудстрой» за номером телефону 050-440-44-86, також ми є в Viber 063-428-69- 94.

В нашій команді працюють не просто менеджери, а фахівці, які зможуть вам надати кваліфіковану допомогу і дадуть відповідь на всі питання технічного і організаційного характеру.

Ми відповідально ставимося до репутації нашої компанії і до якості наших послуг і матеріалів, тому вибираючи нашу компанію, ви купуєте високоякісну асфальтні крихту з-під дробарки та інші сипучі матеріали за абсолютно доступними цінами.

Доставку ми здійснюємо по всій території Києва та Київської області.

Відгуки

Місто: Київ
Дата: 01.08.2021
Ім’я: ТОВ Вирс
Берем у них асфальтную крошку, всегда хорошего качества, благодарим за сотрудничество.

Місто: Проліски
Дата: 30.09.2021
Ім’я:  Логістична компанія ЄКО
Ребята отсыпали нам парковку для фур, дробленным бетоном, а сверху асфальтной крошкой, благодарим за оперативную работу, в следующем году обратимся еще.

Місто: Бровари
Дата: 15.09.2020
Ім’я:  Киев парк сервис
С 2013 года заказываем у них асфальтную крошку, всем довольны.