Чорнозем або торф: що використовувати і де?

Дуже часто люди задають питання, звідки ми веземо чорнозем і торф?

Чернозем или торфТорф верхівковийми знімаємо на полях Обухівського та Гостомельського району, перемішуємо його з піском і доставляємо самоскидами від 5 до 30 тонн. Верхову торфо-крихту добре використовувати як розпушувач для глинистого грунту, щоб розм’якшити її. Дуже часто його замовляють для газону, перемішуючи його в пропорції з чорноземом.

Купити торфо-крошку ви можете, зателефонувавши нам за телефонами, вказаними на сайті.

 

Торф низинний ми видобуваємо при виторфовке ділянок і осушення озер в Обухівському і Бориспільському районах. Восени готуємо бурти, а навесні доставляємо його самоскидами. У більшості низинний торфо грунт замовляють для виснаженої грунту (чорнозему), тому як наявність гумусу в нашому торфі 12.8%, pH водний 7.20, так само його дуже часто замовляють для теплиць.

Купити торф низинний ви можете, зателефонувавши нам за телефонами, вказаними на сайті.

Чорнозем для ділянкиЧорнозем луговий і почвогрунт ми знімаємо в Броварському районі.

В озелененні чорнозем служить як основний родючий грунт для посадки всіх видів рослин (квітів, чагарників, хвойних дерев, плодоносних дерев, декоративних рослин і т.д.)

Дуже часто для дерев і чагарників в чорнозем підмішують 15-25% низинного торфу, для квітів та декоративних рослин підмішують 10-20% верхового торфу. Для газону ми рекомендуємо використовувати чистий чорнозем, так як у нашого чорнозему гумус 10%, pH 7 – він ідеально підходить для посадки газону. Для того що б Вам підрахувати потрібну кількість кубів ґрунту – необхідно помножити довжину на ширину ділянки і помножити на висоту шару, який Ви буде укладати. Обов’язково потрібно врахувати, що після посіву трави Ви укочена чорнозем садовим катком до 6-7 сантиметрів.

Купити чорнозем ви можете, зателефонувавши нам за телефонами, вказаними на сайті.

Грунт на підсипку ми так само можемо доставити на Ваш об’єкт, так як одним з головних напрямків нашої компанії бути розробка котлованів. У нас завжди є в наявності суглинок, глина, супісок, супісок. При великих перепадах або ямах на ділянці – істотно дешевше буде засипати їх грунтом на підсипку, а поверх підсипати чорноземом.

Купить грунт на підсипку ви можете, зателефонувавши нам за телефонами, вказаними на сайті.

 

 

Замовляти родючі грунти найкраще навесні або восени, коли грунт насичена вологою і має сприятливе середовище для посадки будь-яких видів рослин. Вартість грунтів розраховується індивідуально для кожного об’єкта – залежить від необхідної кількості, географічне положення об’єкта і під’їзних шляхів при розвантаженні.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *