Керамзит з доставкою в Києві

керамзит

Купити керамзит в Києві за вигідною ціною можна в компанії КБС. Продаж і доставка керамзиту по Києву та Київській області здійснюється самоскидами від 5 до 30 тонн на наступний день після оформлення замовлення. Якість і надійність гарантована.

phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber)

Ціна керамзиту з доставкою

АвтоТоннажКубатураЦіна (грн)
Зіл5 т4 м311000
Камаз10 т8 м321800
Камаз15 т13 м328500
МАЗ20 т16 м333000
Reno30 т20 м342500

Ціни вказані з доставкою по Києву.

Інші сипучі матеріали

Щебінь

Торф

Асфальтна крихта

Песок Киев купить

Пісок

Чернозем

отсев

Відсів

Подрібнений бетон

Бита цегла

Суглинок

Що необхідно повідомити перед замовленням керамзиту

Доставка керамзиту нашою компанією проводиться цілодобово! Перед замовленням повідомте: 1. Місце вивантаження (точна адреса). 2. Дату доставки. 3. Тоннаж. 4. Місце вивантаження: асфальт або ґрунт.

Чому варто купити керамзит у нас

 • Доступна ціна, краща пропозиція на ринку.
 • Доставка керамзиту на наступний день після замовлення.
 • Знижки при великих обсягах замовлення.
 • Великий автопарк.
 • Гнучка система оплати.
керамзит У будівництві, а також ландшафтному дизайні застосовується величезна кількість різних матеріалів. Серед цього розмаїття варто виділити керамзит, про який Ви маєте можливість дізнатися максимум корисної інформації прямо зараз. До речі, якщо Вам потрібна машина керамзиту, то замовити вигідніше у нас, а плюс до всього – на умовах оперативної доставки по столиці і області.

Про керамзит коротко

Керамзит – це природний матеріал, який активно використовується на різних етапах будівництва. Цей матеріал отримують в ході випалу глинистих сланців або глини в печах особливої конструкції при високій температурі (близько 1050-1300°С). За рахунок своєрідного температурного удару глиниста сировина спучується, при цьому поверхня оплавляється, а частинки стають пористими і непроникними. А назва матеріалу «керамзит» в дослівному перекладі з грецького означає «обпалена глина». Основними параметрами, які характеризують цей матеріал, є:
 • Фракція, тобто визначення розмірів гранул. Найчастіше користується попитом розмір гранул 20-40 мм, 10-20 мм і 5-10 мм;
 • Форма, яка розділяє матеріал на різновиди – керамзитовий гравій, пісок і щебінь.
Також фахівці радять перед тим, як купити керамзит, оцінити ці фізичні властивості. Особливо варто виділити такі показники:
 1. Вологопоглинання – коефіцієнт не повинен перевищувати 0,46;
 2. Здатність до деформації – не більш 0,14 мм/м;
 3. Теплопровідність – показник повинен знаходитися в межах 0,07-0,16 Вт/м.

Пару слів про характеристики і застосуванні

Керамзит – це популярний переважно в будівництві матеріал, який відрізняється довговічністю, порівняно високою міцністю, стійкістю до несприятливих умов експлуатації, екологічністю і вигідною ціною за куб. Також варто згадати відмінні звуко- і теплоізоляційні властивості даного матеріалу. Що стосується сфери застосування керамзиту, то варто відзначити наступне:
 • При закладці фундаментів з метою їх утеплення або зменшення глибини;
 • Для створення ухилу і додаткового утеплення покрівлі;
 • Як сировину при виробництві легких бетонних сумішей;
 • В якості основного матеріалу при тепло- і звукоізоляції конструкцій;
 • При виконанні стяжки підлог напівсухим способом;
 • Для виготовлення дренажних подушок при будівництві доріг.
Досить активно цей матеріал використовується при виконанні деяких проектів ландшафтного дизайну. Наприклад, вигідна і ефективна керамзитова подушка для газону, який обов’язково буде радувати всіх, хто прийде до Вас на дачу.

Як замовити

Щоб замовити недорого цілий КАМАЗ керамзиту Вам потрібно залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати за номером, що бачите на екрані. Пам’ятайте, що нам потрібна від Вас конкретна інформація – скільки матеріалу Вам потрібно, куди і чим здійснювати доставку керамзиту. Варто відзначити – ми працюємо і здійснюємо доставку по Київській області та місту Київ. Більше інформації можна дізнатися на сайті або за контактним номером у контакт-менеджера.