Пісок (яружний, річковий) з доставкою в Києві

000-Песок-Киев-Купить

Наша компанія займається видобутком і реалізацією піску та піщаних сумішей. У продажу є річковий і яружний пісок з доставкою самоскидами від 5 до 40 тонн. Пісок використовується для будівельних сумішей, відсипання ділянок, зворотної засипки фундаменту, розпушування ґрунту і т.д. Ми доставляємо пісок за найвигіднішими цінами.

У нас є дозвіл на в’їзд в центр міста.

Умови і ціни при доставці або самовивіз піску см. В таблиці нижче.

phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber)

Ціна піску з доставкою

АвтоТоннажКубатураЦіна
Зіл5 т4 м35200 грн
Камаз10 т8 м36500 грн
Камаз15 т12 м37400 грн
Маз20 т15 м39400 грн
DAF30 т20 м310800 грн
MAN40 т30 м312800 грн

Ціни вказані з доставкою по Києву.

Інші сипучі матеріали

Щебінь

Торф

Асфальтна крихта

Чернозем

отсев

Відсів

Керамзит

Подрібнений бетон

Бита цегла

Суглинок

01-Песок-купить-Киев

Доставка піску в Київській області

Перед замовленням повідомте:

1. Місце вивантаження (точна адреса).

2. Дату доставки.

3. Тоннаж.

4. Місце вивантаження: асфальт або ґрунт.

Пісок – це незамінний будівельний матеріал. Без нього не обходиться зведення жодного споруди. Перш ніж потрапити в продаж пісок проходить через кілька етапів очищення, що позбавляє його від сторонніх домішок і покращує властивості. Як правило, пісок має круглу форму, а його колір може відрізнятися.

Яружний та річковий пісок: особливості

Найбільш затребуваним є кар’єрний (яружний) і річковий пісок. Головна відмінність між ними полягає в складі. У річковому міститься не більше 1% глинистих домішок, а в кар’єрному неочищеному їх кількість може досягати 10%.

Річковий пісок підходить для використання на всіх тапах будівництва. З його допомогою закладають фундамент і проводять зворотну відсипання. Завдяки хорошим дренажним властивостями даний вид матеріалу можна застосовувати для створення садових доріжок і декоративних ландшафтних елементів.

Також піщана суміш необхідна для обробки фасадів будівель і деяких внутрішніх робіт. Вона є ефективним наповнювачем для штукатурного розчину. Також її можна додати в затирочні суміші і барвники (світлий відтінок піску не заважає отримати потрібний колір).

Кар’єрний пісок відрізняється більш різнорідним складом і великою кількістю сторонніх домішок. Тому він проходить очистку і після може використовуватися в різних сферах промисловості. Митий і намивний тип яружного піску отримують завдяки промиванню водою. Іноді це відбувається прямо в процесі видобутку з обводненного кар’єра.

Колір такого піску може бути:

 • бурим;
 • білим;
 • червоним;
 • жовтим.

Купити просіяний матеріал можна для закладання фундаменту або використовувати в якості наповнювача цементних сумішей. Хороше зчеплення з поверхнею дозволяє застосовувати для приготування сухих будівельних сумішей.

Особливості застосування піску

Пісок є екологічно чистим матеріалом, яким використовується в промисловості і будівництві. Він незамінний при спорудженні дитячих майданчиків, будівництво будинків, облаштуванні пляжів.

Даний матеріал ділиться на 3 фракції:

 • невеликий – не більше 0,5 мм;
 • середньозернистий – 0,5-2 мм;
 • великий – 2-5 мм.

Видобуток піску відбувається двома способами – відкритим і закритим. Після отриманий матеріал вантажать на машину і відправляють для подальшої обробки. Спочатку його промивають, потім сушать в печах.

Пісок активно використовується для:

 • виробництва будівельних матеріалів;
 • укладання дороги;
 • створення цегли, шлакоблоків;
 • обладнання кюветів і насипів;
 • закладання фундаменту.

Розчин, створений на основі чистого піску, дає мінімальну усадку. Завдяки цьому доставка піску стала особливо популярною в сфері виробництва бетону різних видів і ЗБВ.

Як вибрати пісок?

Вибираючи пісок з доставкою необхідно враховувати цілі, для яких він буде використовуватися. Пісок невисокої якості рекомендується використовувати як насипну речовину в ландшафтному дизайні або для поліпшення складу ґрунту. Просіяний будівельний пісок вирішують замовити недорого для більшості будівельних робіт. Також його додають в штукатурні і цементні суміші.

Митий тип кар’єрного піску застосовують для виробництва ЗБВ і закладання фундаментів. Купити пісок крупнозернистої фракції за невисокою ціною вигідно для створення тротуарної плитки і дорожніх покриттів. Пісок дрібної фракції, що пройшов промивку бере участь в приготуванні сумішей для затирання і шпаклівок.

У нас можна дізнатися яка ціна за тонну і замовити доставку піску самоскидами КАМАЗ або МАЗ з вантажопідйомністю від 5 до 40 тонн. При оформленні послуги в Києві необхідно вказати адресу вивантаження, дату і тоннаж. Доставка по Київській області завжди проводиться точно в обумовлений термін.

Відгуки

Місто: Київ
Дата: 03.011.2019
Ім’я:  ТОВ Солстрой

Заказывали речной песок и овражный песок под обратную засыпку и уплотнение, единственная компания каторая смогла обеспечивать нужгный нам объем в сутки.

Місто: Київ
Дата: 30.09.2018
Ім’я:  Владимир БудТеплоМонтаж

Работаем с 2012 года, заказываем у них песок под обратную засыпку коммуникаций, работой довольны на 5+

Місто: Гостомель
Дата: 09.09.2019
Ім’я:  ГеоКон

Делали нам выемку торфа и засыпали песком после завозили дробленный бетон для дороги.