Підсипка суглинок з доставкою в Києві

суглинок
Суглинок – це ґрунт із котловану, застосовується в будівництві, наприклад, для зворотної засипки або для підняття ділянки. У Києві купити суглинок за найкращою ціною можна в компанії КБС. Ми виробляємо доставку по Києву, в тому числі в центр, і по Київській області на наступний день після замовлення. Ціни на суглинок і умови доставки див. в таблиці нижче. phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber)

Ціна суглинку з доставкою

Авто Тоннаж Кубатура Ціна
DAF 30 т 18-20 м3 2500-3500 грн
Ціни вказані з доставкою по Києву.

Інші сипучі матеріали

Щебінь

Торф

Асфальтна крихта

Песок Киев купить

Пісок

Чернозем

отсев

Відсів

Керамзит

Подрібнений бетон

Бита цегла

Ґрунт на підсипку, суглинок, супісок ґрунту – використовуються для підняття рівня ділянки. Виконуємо повний комплекс робіт з відсипки і планування ділянки.

Чому варто купити суглинок у нас

Суглинок на підсипку – це некондиційний ґрунт, до складу якого входять пісок, глина, ґрунти та інші домішки природного походження. Процентне співвідношення компонентів різне, оскільки всі складові змішуються природним чином. Ціна за тонну підсипки в Києві безпосередньо залежить від складу ґрунтової суміші.

Сфера застосування ґрунту суглинку

Ґрунт суглинок з доставкою частіше все замовляють на будівельні об’єкти. Наприклад, є необхідність вирівняти майданчик під будівництво або збільшити товщину ґрунтового насипу. Оскільки суглинок коштує недорого, його використання є економічно вигідним. Крім того, підсипка суглинок застосовується для:
 • Реалізації проектів ландшафтного дизайну;
 • Засипки котлованів і траншей, ям, колодязів і інших заглиблень;
 • Засипання боліт при осушенні територій під будівництво;
 • Вирівнювання поверхні при прокладанні доріг, будівництві гребель і мостів;
 • Створення штучних водойм тощо.
Комунальні служби теж часто використовують суміш піску і глини – це незамінний засіб для боротьби з ожеледицею на дорогах. Так само, цей матеріал використовується в хімічній промисловості та медичній сфері.

Властивості і характеристики суглинку

Купити суглинок просто необхідно для проведення практично всіх видів планувальних робіт на ділянці. Крім невисокої ціни цей матеріал має і ряд інших переваг, які роблять його просто незамінним для багатьох сфер діяльності. Основні властивості суглинку:
 1. Відмінна водопроникність – в цілому, ця природна суміш поступається за цим показником лише піску.
 2. При впливі низьких температур зміни структури суглинок вельми незначні.
 3. Несуча здатність становить всього 2-3 кг/м3.
 4. Показники пластичності теж низькі.

Купити суглинок вигідно з доставкою

Наша компанія пропонує купити суглинок за оптимальною вартістю і замовити його доставку по Київській області та Києву. Наші клієнти отримують відразу кілька вигод такого співробітництва:
 • Доставка на наступний день після оформлення замовлення – а значить, заплановані терміни проведення робіт не будуть порушені через нестачу матеріалу;
 • Менеджери компанії якісно консультують клієнтів з усіх питань, що стосуються покупки і доставки суглинку по регіону, своєчасно вирішуючи всі логістичні проблеми;
 • Компанія має власний автопарк, що включає достатню кількість самоскидів різної вантажопідйомності;
 • У нас є власні розробки по видобутку суглинку, що дозволяє завжди виконувати всі зобов’язання перед клієнтами.
Наша компанія гарантує не тільки високий сервіс і відмінну якість суглинку, а й його екологічну безпеку. Тому придбану у нас ґрунтову суміш можна використовувати для всіх видів робіт. Потрібен суглинок? Зв’яжіться з менеджером нашої компанії і уточніть всі деталі покупки. Замовлення гарантовано буде виконане вже на наступний день.