Торф з доставкою в Києві

Торф верховой купить в Киеве

Доставляємо верховий торф і низинний торф, для лохини, дерев, троянд, газону, теплиць, розпушування ґрунту, добрива та рекультивації старого ґрунту. Наша компанія сама робить виторфовку торфу. Купуючи у нас, ви можете ознайомитися з аналізами торфу на сайті і побачити фото з наших об’єктів.

Також у нас можна купити польовий чорнозем, родючий ґрунт для газону, дерев та інших рослин. Гарантуємо високу якість і швидку доставку в Києві та Київській області – на наступний день після замовлення. Доставка торфу здійснюється автомобілями від 5 до 30 тонн, в тому числі і в центр Києва.

Див. ціни на торф в таблиці нижче.

phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber)

Ціна на торф низинний pH  6-7

АвтоТоннажКубатураЦіна
Зіл5 т4 м³5800 грн
Камаз10 т8 м³7500 грн
MAN15 т12 м³8500 грн
Маз20 т16 м³9500 грн
DAF30 т20 м³11500 грн

Ціни вказані з доставкою по Києву.

Ціни по області прораховуються індивідуально*

Торф низинний видобувається з озер і нижніх шарів. Використовується для збагачення чорнозему корисними речовинами, для більшої родючості ґрунту. Також низинний торф використовується для вирощування лохини.

Ціна на торф верховий pH  6-7

АвтоТоннажКубатураЦіна
Зіл5 т5 м35800 грн
Камаз10 т8 м37500 грн
MAN15 т13 м38500 грн
Маз20 т16 м39500 грн
RENO30 т20 м311500 грн

Ціни вказані з доставкою по Києву.

Ціни по області прораховуються індивідуально*

Інші сипучі матеріали

Щебінь

Асфальтна крихта

Песок Киев купить

Пісок

Чернозем

отсев

Відсів

Керамзит

Подрібнений бетон

Бита цегла

Суглинок

Торф верховий (торф’яна крихта) видобувається з полів і верхніх шарів. Використовується для розпушення масного чорнозему, для озеленення, газонів, клумб і т.д.

Торф – земельний ресурс родючого ґрунту, використовується в озелененні ділянок, розділяється на верхової (торф’яна крихта) і низинний pH становить від 6 – 7.

Як ми доставляємо торф

Доставка здійснюється автомобілями від 5 тонн (4,5 куб.м.) до 30 тонн (20 куб.м.) по Києву та Київській області. Купити торф з доставкою можна зробивши мінімальне замовлення від 5 тонн.

доставка

Торф є корисною копалиною, яке широко застосовується в різних областях. Компанія КБС займається доставкою верхового, низинного і рудого торфу для лохини, дерев, полуниці, добрива та інших потреб. Фото з об’єктами можна побачити на сайті. Перед продажем вся продукція ретельно перевіряється, що гарантує її якість і безпеку. Доступна доставка автомобілями від 5 до 30 тонн (від 4 до 40 м.куб) по Києву і області.

Різновиди торфу

Торф – це біологічний продукт. Його отримують на основі неповного розкладання рослин, які потрапили в болото. Глибина і місце залягання впливають на його характеристики. Відзначають кілька видів:

  • перехідний;
  • низинний;
  • верховий.

Низинний виходить на основі перегнивання декількох видів рослин. Це мох, очерет, хвощ, деревні залишки. Має кислу реакцію. Його практично не використовують на городах в чистому вигляді. Торф низинного типу просочений ґрунтовими водами, містить мінеральні компоненти.

Низинний торф містить багато кальцію і характеризується нейтральною реакцією. За рахунок цього, його можна використовувати як добриво для будь-яких рослин. Чистий низовий торф містить в своєму складі азот, що не дозволяє рослинам його засвоїти. Тому з даного виду роблять компост.

Верховий торф утворюється на основі розкладання моху, багна, сосни, вересу. Містить в своєму складі невелику кількість кальцію і відрізняється кислою реакцією. Може бути коричневого або блідо-жовтого кольору. Його застосовують в чистому вигляді і в складі ґрунтів. Застосовується для озеленення газонів, клумб, розпушення масного чорнозему. На сайті можна замовити машину потрібного виду торфу за доступною вартості.

Перехідний торф відрізняється змішаним складом. Має меншу ступінь розкладу в порівнянні з низовим. Також характеризується слабокислою або кислою реакцією. Досить часто використовується для компостування. Перехідний і низинний торф використовують в парниках і теплицях, так як ці різновиди не містять в своєму складі хвороботворних бактерій, бур’янів та інших шкідників. Купити торф з доставкою по Києву за недорогою ціною можна на сайті компанії.

Особливості хімічного складу торфу

Для правильного застосування добрива важливо знати інформацію про його склад. В основному торф складається з органіки, гумінових кислот. Ці елементи виявляють різні дії на рослини. В результаті чого підвищується врожайність.

В основу хімічного складу входить калій, азот, залізо, кальцій, магній. Також копалина включає в себе невелику кількість фосфору і інших джерел живлення для рослин. Залежно від різновиду торфу дещо різниться і його склад. Замовити машину торфу можна в спеціальному розділі сайту.

Переваги використання торфу

Перед тим як замовити доставку торфу важливо ознайомиться з його перевагами і особливостями використання.

Копалина сама по собі не живить рослини, але дозволяє їм добре засвоювати різні добрива. Торф – це природний антисептик, який запобігає розвитку шкідливих бактерій і грибків. Верховий торф дозволяє регулювати кислотність ґрунту і підлаштовує її для потреб рослин.

Добриво добре використовувати на неродючих, бідних і виснажених ґрунтах. Викопне має хороші теплоізоляційні властивості. Торф характеризується відмінними гігроскопічними особливостями і здатний швидко поглинати зайву воду з ґрунту. Замовити корисну копалину можна на сайті. Діє доставка по Київській області.

Анализы низинного и верхового торфа

Анализ низинного торфа КБС

Анализ верхового торфа КБС

Відгуки

Місто: Київ
Дата: 21.10.2021.
Ім’я:  Питомник (Зеленый Эдем)

На протяжении уже 4 лет покупаем верховой и низинный торф для растений которые сами выращиваем, советуем ребят всем своим клиентам, плохих откликов ни разу не слышали.

Місто: Київ
Дата: 04.09.2021.
Ім’я:  Юрій с.Мрія

Купляв низовий торф для туй, якістю задоволений, тим же торфом підпитав плодові дерева.

Місто: Ирпінь
Дата: 02.06.2021
Ім’я: NIK

Покупал себе на участок низинный торф для перекультивации моего чернозема, от заказа до привоза 1 день и торф хороший, остался доволен.

Місто: Бориспіль
Дата: 23.05.2021.
Ім’я:  Алла

Покупали 800 тон верхового торфа, для выращивания голубики, привозили одну пробную машину, все понравилось, после завезли весь объем.

Місто: Київ
Дата: 10.05.2021.
Ім’я:  Андрей КІМ

Берем себе в садовий центр чернозем, торф низинний, торф верховой, работаем с ребятами уже 6 год, всем давольны и всем советуем.