Оренда бульдозера в Києві

Аренда бульдозера
Оренда бульдозерів CAT D6, ЧТЗ 130, ЧТЗ 170. Вся наша техніка знаходиться в повній бойовій готовності і готова добре потрудитися на вашому об’єкті. Керують їй тільки навчені, досвідчені оператори. Наші бульдозери готові виконувати різну роботу по плануванню ділянки, розкриву верхнього шару чорнозему, виторфовці, корита під дорогу, зворотної засипки. У нашому автопарку є три одиниці бульдозерів. Також є інша будівельна техніка, яку ви так само можете взяти в оренду: самоскиди, екскаватори, трали, екскаватори-амфібії, катки і інша будівельна техніка. phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber)
Бульдозер Ціна грн/зміна 8 годин Ціна грн/год Додатково
CATERPILLAR D6R 11000 1375 Доставку в дві сторони оплачує замовник (по Києву 8000 грн)
T170 6600 825 Доставку в дві сторони оплачує замовник (по Києву 7000 грн)

Інша спецтехніка в оренду

Оренда екскаватора-амфібії

Оренда трала

Оренда самоскида

Оренда мульчера

Оренда екскаватора

На всіх етапах будівництва сьогодні використовується маса різної спеціальний техніки і обладнання. За рахунок використання технічно досконалих агрегатів можна значно підвищити якість виконання робіт і ефективність, а також знизити витрати. Однак володіти подібною технікою – це досить дороге задоволення, яке може дозволити собі не кожна будівельна фірма. Тому якщо Вам за планом необхідно готувати будівельний майданчик і рити котлован, то варто заздалегідь дізнатися всі особливості оренди бульдозерів, які впоратися з цією роботою на раз.

Особливості спеціальної техніки під назвою бульдозер

Перед тим, як замовити бульдозер для виконання певних робіт нас будмайданчику, варто розібратися з особливостями використання і конструкцією даної спецтехніки. Бульдозер – це різновид спеціальної техніки, оснащеної гусеничним або колісним ходом, використовуваної в основному при здійсненні земляних робіт. За типом основного робочого елемента варто виділити три основні різновиди:
  1. Прямі – це бульдозери, оснащений основним робочим елементом, який представляє собою лист з вигнутою по вертикалі поверхнею;
  2. Сферичні – в якості основного робочого елемента використовується ківш, що складається з горизонтального і лобових деталей;
  3. Напівсферичні – це універсальна модель, робочий орган якої об’єднує головні переваги зазначених раніше видів робочих елементів.
Щодо застосування даної спецтехніки, то переважно – це сфера будівництва. При виконанні різних будівельних робіт бульдозер використовується для підготовки або розчищення будмайданчику, а також риття котлованів. Крім цього, застосовуються вони для прибирання сміття, і не тільки будівництві, але також в сільському і комунального господарстві.

Коротко про переваги оренди бульдозерів

Взяти бульдозер в оренду для виконання певного етапу роботи на будівельному майданчику – це досить поширений сервіс. Популярність подібної послуги полягає в наявності очевидних переваг, які виражені в наступних моментах:
  • Гарантовано висока якість виконання робіт;
  • Можливість значного підвищення ефективності;
  • Технічна надійність орендованої спецтехніки;
  • Оперативність надання техніки.
З причини того, що витрати на утримання і ремонт спеціального технічного пристосування фінансує компанія-виконавець (тобто ми), клієнт має можливість заощадити значну суму бюджету. Крім цього, найняти техніку – це вигідніше з економічної точки зору і продуктивніше в практичному плані, ніж оплатити працю цілої бригади робітників. Окремо варто відзначити, що крім виняткового технічного стану спецтехніки, агрегатом керують досвідчені фахівці. Варто відзначити також привабливу ціну послуг, якими ми пропонуємо Вам скористатися. З нами Ви зможете не тільки виконати всі роботи точно за графіком, але і заощадити на фінансуванні.

Як замовити бульдозер

Якщо Вам необхідно замовити послуги бульдозера, то варто заглянути на сторінки сайт нашої компанії. Ми давно, недорого і стабільно на високому рівні якості надаємо в оренду різну спеціальну техніку. Щоб орендувати певну спеціальну техніку для будівництва Вам необхідно заповнити анкету-заявку на сайті або зателефонувати за контактами номеру, який є на сторінці. Всі умови співпраці (в тому числі особливості доставки по Київській області та Києву) можна знайти в меню або задати питання нашому контакт-менеджеру.