Асфальтування та благоустрій доріг

Виконуємо благоустрій доріг, парковок, майданчиків та інших інфраструктурних об’єктів. Благоустрій виконується за допомогою завезення щебеню, піска, відсіву, подрібненого бетону, асфальтної крихти, чорного щебеню, асфальту. Роботи з благоустрою проводяться за допомогою (екскаватора, самоскида, катка, асфальто-укладальника, бульдозера, грейдера та іншої будівельної техніки). Наша компанія може виконати привіз матеріалів або здійснити комплекс робіт з благоустрою.

Ціни уточнюйте за телефонами

phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber)

Ціни на асфальтування:

Матеріал Ціна м3
Асфальтна крихта з під фрези 350
Відсів (ФР 0.5) 235
Щебенево-піщана суміш (ФР 0*40) 315
Щебенево-піщана суміш (ФР 0*70) 315
Чорний щебінь в перемішку з асфальтною крихтою (ФР 0*70) 270
Подрібнений бетон (ФР 0*40-0*70) 235

Як підрахувати кількість матеріалу:

 • Виміряйте (довжину*ширину*висоту дороги).
 • Підраховуємо нижній шар, наприклад, цегляний бій для подушки дороги:
 • Нижній шар: множимо довжину 100 м * ширину 5 м * висоту 0.15 см = 75 м 3. множимо на коефіцієнт ущільнення 1.2 отримуємо 90 м 3
 • Після цього підраховуємо верхній шар, наприклад, асфальтна крихта:
 • Верхній шар: множимо довжину 100 м * ширину 5 м * висоту 0.09 см = 45 м 3. множимо на коефіцієнт ущільнення 1.3 отримуємо 58.5 м 3.

Разом на дорогу потрібно:

 • 90 куб. метрів. Наприклад цегляного бою.
 • 58.5 куб. метрів. Асфальтної крихти.
 • Плюс послуги спецтехніки.

Асфальтування – це універсальний вид дорожнього покриття. Його можна використовувати не тільки при прокладанні трас, а й для створення парковки, промислових майданчиків і паркових доріжок. При правильному виконанні технології, такий благоустрій доріг прослужить довгий термін.

Особливості технології

Асфальтування – це не тільки укладання матеріалу певним чином, але і правильна підготовка основи, відсипання відсівом та щебенем, ефективне відведення атмосферних опадів. Якщо правильно слідувати цим правилам, дорожнє покриття прослужить довго.

Особливості технології облаштування доріг і невеликих майданчиків не мають значних відмінностей. Тут також необхідна якісна основа, установка бордюрів і систем дренажу. Необхідно враховувати і для яких цілей буде проводитися асфальтування доріг. Якщо це територія, на якій експлуатується масивне обладнання, покриття повинне бути більш міцним, ніж звичайна дорога. Якщо це звичайний гараж або паркінг, можна не переплачувати за надміцний асфальт.

Гарантії надаються на:

 • якість асфальтового покриття;
 • доставку по Київській області та проведення робота відбувається з дотриманням термінів;
 • суворе дотримання стандартів і технологічним нормам.

Після оформлення замовлення в Києві Ви можете бути впевненими в якості майбутнього покриття. В угоді фіксується ціна, тому замовник не повинен робити додаткових внесків. Ремонтні роботи найближчим часом теж не знадобляться.

Види асфальтування

Процес асфальтування та укладання асфальту найчастіше передбачає прокладання нового покриття. Це підвищує комфорт і безпеку пересування, забезпечує підприємства або приватні будинки під’їзними шляхами.

Також асфальтування незамінне під час капітального ремонту покриття. Це складний і трудомісткий процес, але він дозволяє усунути дефекти дорожнього покриття і створити нове полотно. Під час ремонтних робіт відбувається часткова заміна пошкоджених ділянок дороги. Якщо точкове асфальтування неможливо, проводиться повна заміна покриття. Знімають верхній шар і замість нього укладають новий асфальт. Так дорога знову отримує доглянутий вигляд, а водії або пішоходи можуть комфортно пересуватися.

Переваги асфальтування

У порівнянні з бетонною сумішшю укладання асфальту більш стійка до негативних погодних умов, що є його важливою перевагою.

До інших достоїнств цього виду покриття можна віднести:

 • високу швидкість проведення робіт і застигання;
 • можливість проведення вторинної переробки;
 • стійкість при частому пересуванні транспорту;
 • водостійкість і міцність.

Асфальтобетонну суміш вибирають, враховуючи кліматичні особливості місцевості, тип грунту, прогнозований рівень навантажень. Також важливо правильне облаштування дренажної системи. Роботи проводяться недорого і супроводжуються всією технічною документацією.

Заказ звонка