Демонтаж будинків в Києві

демонтаж дома

Демонтаж старого будинку проводиться за допомогою екскаватора і самоскидів різної вантажопідйомності від 5 до 35 тон.

Великий досвід і власний парк будівельної техніки дозволяє нам виконати роботи чітко в обумовлені терміни, за доступною Вам ціною. Фото наших робіт ви можете побачити нижче на сторінці.

Ціна на демонтаж прораховується індивідуально в залежності від (складності об’єкта, його віддаленості від міста, поверховості, фундаментів і обсягів).

Ціни на знесення будинків прораховуються індивідуально.

phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber) – вартість уточнюйте за телефонами.

Фото робіт по демонтажу старих будинків

Наша компанія займається повним комплексом робіт по демонтажу будинків:

Демонтаж будинків є складним і відповідальним завданням, до якої треба ставитися відповідально. Якщо вам необхідно знести споруду з дерева, цегли, панелей і будь-якого іншого матеріалу, зверніться в компанію «КиевБудстрой». Ми спеціалізуємося на професійному знесення будівель. Ціна на наші послуги вас приємно здивує.

Способи демонтажу будинків

Знести старий будинок можна кількома способами: вручну і за допомогою обладнання. Перший спосіб відрізняється тим, що будівельні матеріали можна використовувати повторно, але необхідно затратити багато часу і сил. Другий метод дозволяє здійснити демонтаж старих будинків за допомогою спецтехніки за максимально короткий термін. У нашому автопарку великий вибір будівельної техніки. У штаті працюють досвідчені водії з великим стажем. Це дозволяє нам виконати роботу в чітко обумовлений термін. Ознайомитися з вартістю наших послуг і фото робіт можна на офіційному сайті.

Не завжди раціонально використовувати тільки один з методів. Бувають ситуації, коли клієнти хочуть зберегти деякі будівельні матеріали. У такому випадку можна використовувати відразу два методи разом. Перед тим як здійснити демонтаж дачного будинку, наші фахівці проводять ретельний аналіз, в якому враховують особливості побудови, вид матеріалу. Потім підбираємо метод проведення роботи. Це дозволяє нам якісно виконати замовлення. Наприклад, під час демонтажу панельної споруди можна користуватися однією технікою, а у разі знесення дерев’яного будинку – інший. Вартість послуг буде залежати від складності об’єкта, віддаленості його від міста, кількості поверхів, фундаменту і обсягу роботи.

Бувають ситуації, коли необхідно демонтувати згорілий будинок. В такому випадку, при зверненні в нашу компанію, у клієнта є великий вибір техніки: екскаватор, гідравлічний молот, гідравлічні ножиці, автовишка, автокран, автонавантажувач, різні самоскиди. Крім цього, наші водії здійснюють висновок сміття. Це дозволить вам не витрачати свої сили і час на пошуки додаткового обладнання. Крім цього, у нас є додаткове спорядження для техніки: перфоратор, відбійний молоток, електричний бетонолом, зварювальний апарат, кувалда, лом, відрізні машини і багато іншого.

Які послуги по знесенню будинків ми надаємо

Наша компанія надає цілий комплекс послуг по знесенню старої хати:

 • Захищаємо ділянку;
 • Вирізаємо дерева;
 • Відсипатися тимчасову дорогу з битої цегли, подрібненого бетону, асфальтної крихти;
 • Демонтуємо цегляні і монолітні споруди за допомогою техніки і спецспорядження;
 • Вивозити будівельне сміття;
 • Утилізуємо пні, цеглу, залізобетон;
 • Привозимо сипучі матеріали, пісок, щоб підняти і вирівняти ділянку.

Якщо ви хочете замовити недорого знесення дачного, згорілого, дерев’яного будинку або будь-якого іншого будови, скористайтеся онлайн формою на нашому сайті або зателефонувати за вказаними номерами телефону. Наші менеджери оперативно зв’яжуться з вами і нададуть всі відомості про нюанси проведення роботи.

Переваги співпраці з нами

Звернувшись в нашу компанію, клієнти отримують наступні переваги:

 • Індивідуальний підхід до здійснення послуг;
 • Персонал володіє багаторічним досвідом;
 • В автопарку є великий вибір спецтехніки та додаткового обладнання;
 • Надання якісного сервісу;
 • Виконання роботи точно в обумовлений термін;
 • Прийнятна вартість послуг;
 • Надання звіт по закінченню роботи.

Де б ви не знаходилися в Києві або Київській області, ми здійснюємо доставку спецтехніки. Довірте рішення ваших будівельних питань нашим менеджерам.

Заказ звонка