Демонтаж будинків в Києві

демонтаж дома

Демонтаж старого будинку проводиться за допомогою екскаватора і самоскидів різної вантажопідйомності від 5 до 35 тон.

Великий досвід і власний парк будівельної техніки дозволяє нам виконати роботи чітко в обумовлені терміни, за доступною Вам ціною. Фото наших робіт ви можете побачити нижче на сторінці.

Ціна на демонтаж прораховується індивідуально в залежності від (складності об’єкта, його віддаленості від міста, поверховості, фундаментів і обсягів).

Ціни на знесення будинків прораховуються індивідуально.

phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber) – вартість уточнюйте за телефонами.

Фото робіт по демонтажу старих будинків

Інші будівельні послуги

Земляні роботи

Розробка котловану

Асфальтування доріг

Демонтаж будівель

Демонтаж фундаментів і бомбосховищ

Промисловий демонтаж

Вивіз будівельного сміття

Очищення водойм

Прибирання снігу

Вертикальне планування

Виторфовка грунту (виїмка торфу)

Благоустрій територій та озеленення

Зворотна засипка

Відсипка ділянок

Наша компанія займається повним комплексом робіт по демонтажу будинків:

Демонтаж будинків є складним і відповідальним завданням, до якої треба ставитися відповідально. Якщо вам необхідно знести споруду з дерева, цегли, панелей і будь-якого іншого матеріалу, зверніться в компанію «КиевБудстрой». Ми спеціалізуємося на професійному знесення будівель. Ціна на наші послуги вас приємно здивує.

Способи демонтажу будинків

Знести старий будинок можна кількома способами: вручну і за допомогою обладнання. Перший спосіб відрізняється тим, що будівельні матеріали можна використовувати повторно, але необхідно затратити багато часу і сил. Другий метод дозволяє здійснити демонтаж старих будинків за допомогою спецтехніки за максимально короткий термін. У нашому автопарку великий вибір будівельної техніки. У штаті працюють досвідчені водії з великим стажем. Це дозволяє нам виконати роботу в чітко обумовлений термін. Ознайомитися з вартістю наших послуг і фото робіт можна на офіційному сайті. Не завжди раціонально використовувати тільки один з методів. Бувають ситуації, коли клієнти хочуть зберегти деякі будівельні матеріали. У такому випадку можна використовувати відразу два методи разом. Перед тим як здійснити демонтаж дачного будинку, наші фахівці проводять ретельний аналіз, в якому враховують особливості побудови, вид матеріалу. Потім підбираємо метод проведення роботи. Це дозволяє нам якісно виконати замовлення. Наприклад, під час демонтажу панельної споруди можна користуватися однією технікою, а у разі знесення дерев’яного будинку – інший. Вартість послуг буде залежати від складності об’єкта, віддаленості його від міста, кількості поверхів, фундаменту і обсягу роботи. Бувають ситуації, коли необхідно демонтувати згорілий будинок. В такому випадку, при зверненні в нашу компанію, у клієнта є великий вибір техніки: екскаватор, гідравлічний молот, гідравлічні ножиці, автовишка, автокран, автонавантажувач, різні самоскиди. Крім цього, наші водії здійснюють висновок сміття. Це дозволить вам не витрачати свої сили і час на пошуки додаткового обладнання. Крім цього, у нас є додаткове спорядження для техніки: перфоратор, відбійний молоток, електричний бетонолом, зварювальний апарат, кувалда, лом, відрізні машини і багато іншого.

Які послуги по знесенню будинків ми надаємо

Наша компанія надає цілий комплекс послуг по знесенню старої хати:
 • Захищаємо ділянку;
 • Вирізаємо дерева;
 • Відсипатися тимчасову дорогу з битої цегли, подрібненого бетону, асфальтної крихти;
 • Демонтуємо цегляні і монолітні споруди за допомогою техніки і спецспорядження;
 • Вивозити будівельне сміття;
 • Утилізуємо пні, цеглу, залізобетон;
 • Привозимо сипучі матеріали, пісок, щоб підняти і вирівняти ділянку.
Якщо ви хочете замовити недорого знесення дачного, згорілого, дерев’яного будинку або будь-якого іншого будови, скористайтеся онлайн формою на нашому сайті або зателефонувати за вказаними номерами телефону. Наші менеджери оперативно зв’яжуться з вами і нададуть всі відомості про нюанси проведення роботи.

Переваги співпраці з нами

Звернувшись в нашу компанію, клієнти отримують наступні переваги:
 • Індивідуальний підхід до здійснення послуг;
 • Персонал володіє багаторічним досвідом;
 • В автопарку є великий вибір спецтехніки та додаткового обладнання;
 • Надання якісного сервісу;
 • Виконання роботи точно в обумовлений термін;
 • Прийнятна вартість послуг;
 • Надання звіт по закінченню роботи.
Де б ви не знаходилися в Києві або Київській області, ми здійснюємо доставку спецтехніки. Довірте рішення ваших будівельних питань нашим менеджерам.