Очищення водойм

очистка водоемов

Здійснюємо наступні роботи: поглиблення дна, очищення річок і озер від мулу, очерету, лілій, горіха і бур’яну. Так само ми можемо викопати озеро, зробити благоустрій, вивезти непотрібний ґрунт на свій відвал, утилізувати сміття. Роботи здійснюються за допомогою важкої техніки: гусеничних екскаваторів, бульдозерів, земснарядів и самоскидів. Послуги надаються в Києві та Київській області.

Ціни на роботи розраховуються після виїзду на об’єкт.

phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber)

Послуги по роботі з водоймами

Ми надаємо широкий спектр послуг по роботі з водоймами, а саме:

Інші будівельні послуги

Земляні роботи

Розробка котловану

Асфальтування доріг

Демонтаж будівель

Демонтаж будинків

Демонтаж фундаментів і бомбосховищ

Промисловий демонтаж

Вивіз будівельного сміття

Прибирання снігу

Вертикальне планування

Виторфовка грунту (виїмка торфу)

Благоустрій територій та озеленення

Зворотна засипка

Відсипка ділянок

Так само ви можете ознайомитися з фотографіями наших робіт:

Очищення водойм: способи і особливості послуги

Відпочинок у привабливого озерця – це відмінний спосіб відпочити після напруженого робочого періоду. Однак хочеться відпочивати у хорошої водойми з чистою водою, а це в наш час стало рідкістю. Але є спосіб все повернути в хороший і придатний для використання стан, саме про це ми поговоримо далі трохи докладніше.

Пару слів про методики очищення водойми

Природний або штучний ставок – це красиво і цим приваблює багато відвідувачів. Хтось ставиться до такого відпочинку належним чином, піклуючись про необхідність берегти природу. Однак більшість проявляють менший трепет і акуратність. Забруднення води і днища вбиває все живе, змінює вид місцевості аж до зникнення джерела зовсім. Однак несправедливо говорити, що тільки людина приносить шкоду – водний об’єкт може постраждати і від виникнення надлишкової кількості заростей ряски, наприклад. Врятувати від такої загрози може регулярне і якісно виконане очищення водойм. Сама процедура може виконуватися різними методами, наприклад:
 1. Очищення вручну – це єдино можливий спосіб очищення, якщо немає можливості під’їзду техніки до об’єкта. Найчастіше виконується водолазами із спеціальним спорядженням;
 2. Канатно-скреперний спосіб із застосуванням трелювальних машин і лебідок;
 3. Стандартний механізований метод – це застосування спецтехніки (екскаватори на гусеничному/колісному ходу, різні вантажопідйомні машини, потужні бульдозери). Основна вимога стосується наявності вільного під’їзду до об’єкта роботи;
 4. Застосування спеціального типу техніки – це механізми для чищення на болотному ходу або плаваючі екскаватори-амфібії;
 5. При необхідності виконання робіт на великих водних об’єктах застосовується спеціально оснащений технічний флот – це маніпулятори, крани, трали, черпальні установки на плаваючих платформах.

Як працюють професіонали?

Щоб якісно очистити водойму, компанія-виконавець повинна запропонувати замовнику чіткий проект виконання послуги. Для повноцінного виконання сервісу і надання послуги «під ключ» компанія повинна вжити таких заходів:
 • Проведення детального і всебічного аналізу об’єкта;
 • Складання докладного списку особливостей, які мають значення при виконанні очищення озер;
 • Узгодження напрацьованих матеріалів з замовником, а також облік його вимог;
 • Розробка остаточної і єдино вірної технології виконання очищення.
Тільки після цього можна говорити про підписання договору на надання вищезазначеної послуги. У договорі про співпрацю обов’язково вказується остаточна ціна очищення водойми, а також є чіткий перелік робіт, що підлягають до виконання. Розумно, якщо після виконання процедури очищення ставків, буде запропоновано спосіб застосування вилученого ґрунту. Такий підхід гарантуватиме повне дотримання правил і норм екологічної безпеки.

Це варто знати замовнику

Щоб замовити професійну очистку штучного або природного водоймища Вам варто залишити заявку на нашому сайті. Для клієнтів нашої компанії доступні такі переваги:
 • Приваблива ціна послуги – з нами гарантовано недорого;
 • У нас робоча бригада з доставкою по Київській області та столиці – це буде максимально оперативно;
 • В наявності все необхідне для роботи обладнання – у нас є все, щоб виконати весь спектр робіт по очищенню;
 • Відповідальність і компетентність – це гарантія високої якості.
Якщо Вам необхідно привести озеро в «здоровий» вид, то варто звернутися в нашу компанію. Ми працюємо по Києву і області, щоб Вам було комфортно.