Розробка котлованів в Києві

разработка котлованов

Риття котловану – ключовий комплекс робіт на початку будівництва. Пропозиція компанії КБС включає всі етапи: підготовку місцевості, власне риття і здачу котловану для закладки фундаменту.

Розробка котловану проводиться екскаватором з навантаженням на самоскиди від 10 до 35 тон, в залежності від умов об’єкта. Ґрунт вивозиться у відвал підрядника або, за погодженням, в відвал замовника. Також нерідко в котлованах зустрічається будівельне сміття, який ми так само вивозимо на полігон.

Роботи по розробці котловану можуть проводитися як вдень, так і в нічний час. Для точного розрахунку вартості проводитися виїзд нашого фахівця і геодезиста на об’єкт, після чого формується вартість робіт.

Нижче ознайомтеся з умовами оформлення замовлення і цінами.

phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber)

Ціна на розробку котловану:

Розробка котловану з вивозом ґрунту по території55-70 грн/м³
Розробка котловану з вивозом ґрунту у відвал160-190 грн/м³

Ціни вказані по Києву.

Інші будівельні послуги

Земляні роботи

Асфальтування доріг

Демонтаж будівель

Демонтаж будинків

Демонтаж фундаментів і бомбосховищ

Промисловий демонтаж

Вивіз будівельного сміття

Очищення водойм

Прибирання снігу

Вертикальне планування

Виторфовка грунту (виїмка торфу)

Благоустрій територій та озеленення

Зворотна засипка

Відсипка ділянок

Фото робіт по розробці котлованів в Києві та Київській області:

Основними нашими напрямками є: земляні роботи, переміщення ґрунту за місцем, переміщення ґрунту у відвал, вивезення та утилізація ґрунту, зворотна засипка.

Власний автопарк будівельної техніки.

Показники щільності і коефіцієнт початкового розпушення ґрунтів:

 • Вологий пісок, розпушений суглинок, супісок має першу (I) категорію ґрунт, володіючи щільністю 1,4 – 1,7 тонн/м3, коефіцієнт розпушення – 1,2 – 1,25%
 • Сухий або пухкий пісок входить в категорію першого (I) ґрунту, маючи коефіцієнт розпушення від 1,05% до 1,15% і маючи щільність ґрунту в величині від 1,2 до 1,6 тонн/м3
 • До другої (II) категорії входять суглинок, легка глина і дрібний гравій. Дані види ґрунту мають щільність ґрунту від 1,5 до 1,8 тонн/м3, а коефіцієнт розпушення – від 1,2% до 1,27%
 • Щільний суглинок і глина входять в третю (III) категорію. Коефіцієнт, у них, становить від 1,2% до 1,35%, а щільність – 1,6 – 1,9 тонн/м3.
 • Ну, а в четвертій (IV) категорії ґрунту знаходяться: легкий скельний ґрунт, сланці, важка глина і суглинок з щебенем. Щільність даної групи ґрунту становить від 1,9 до 2,0 тонн/м3 і мають коефіцієнт розпушення 1,35 – 1,5%.

З вищесказаного варто взяти на замітку те, що при розрахунку вартості виконання робіт, необхідно володіти знаннями геометричних розмірів майбутнього котловану !!!

Якісне проведення земляних робіт – запорука успішного будівництва. Від правильності планування, проведення розрахунків і вимірів залежить реалізація всього проекту: міцність фундаменту, розміщення будівлі, зручність подальших робіт.

Розробка котловану проводиться у відповідності з кресленнями і правилами, які встановлені законодавством. Роботи виконуються тільки фахівцями з дотриманням всіх запропонованих норм. Наша компанія розробляє котловани за допомогою екскаваторів. Після цього залишається великий обсяг ґрунту. При необхідності проводиться його доставка по Київській області на відвал підрядника або замовника.

Процес розробки котловану

Розробка ями під будівництво фундаменту – це початковий етап у спорудженні будинків будь-якого типу. Від правильності його проведення залежить подальший процес зведення споруди.

Процес риття котлованів починається з підготовчого етапу, це:

 • огородження будівельної території;
 • очищення території;
 • установка обладнання, електроживлення і прожекторів;
 • відгалуження поверхневих вод і усунення рослин.

Даний етап повинен відбуватися з суворим дотриманням всіх правил, прописаних в документації.

Особливості розробки котлованів

Копка котловану з використанням екскаватора проводиться при більшості будівельних процесів. Якщо зводять невелику будівлю, наприклад, побутівку або торгове приміщення, такі роботи не потрібні. Але для масштабних проектів з великою площею і декількома поверхами, котлован обов’язковий.

Він дозволяє створити фундамент для приміщення будь-якої форми і розмірів. Завдяки цьому будівля буде безпечною і може експлуатуватися тривалий час. Важливо і те, що фундамент дозволяє створити цокольний простір і поліпшити функціональність будівлі.

Якщо у замовника є свій власний відвал, отриманий в процесі розробки котловану ґрунт, можна вивезти туди. Це оптимальне рішення, яке буде коштувати недорого. Пізніше цей ґрунт можна використовувати в інших цілях. Наприклад, він затребуваний при реалізації ландшафтних проектів.

Від чого залежать терміни робіт

Час, який буде потрібно для розробки котловану залежить від:

 • глибини і площі ями;
 • способу копання;
 • місце розташування;
 • погодні умови;
 • ступеня розпушення і типу ґрунту.

Але з урахуванням того, що на погоду людина вплинути не може, терміни розробки можуть незначно затягнутися або прискоритися. Але ці обставини повинні враховуватися в договорі. Також перед тим як озвучити вартість ділянку повинні оглянути співробітники компанії.

Вартість робіт з копання котловану

Вартість розробки котловану вказується за 1 м3 виїмки. Також враховується час року, метод виконання роботи, розміри траншей і необхідність проведення зміцнення. З урахуванням даних особливостей можна легко дізнатися ціну і спланувати свої витрати.

Звернувшись до нас, клієнт отримує:

 • суворе дотримання обумовлених термінів;
 • реалізацію проектів різних рівнів складності;
 • якісну техніку, яка оперативно справляється зі своїм завданням.

Досвідчені геодезисти, інженери і фахівці по роботі з технікою забезпечать якісне і своєчасне виконання робіт. Перш ніж вирити котлован проводиться вивчення особливостей ґрунту, перевірити наявність підземних вод. Після цього можна приступати до виконання всіх наступних робіт. Реалізація проекту відбувається з урахуванням будівельних норм і техніки безпеки. Це дозволяє виконати всі побажання замовника. Замовити риття котловану в Києві можна через сайт або за номером телефону.

Відгуки

Місто: Київ
Дата: 05.04.2016
Ім’я: Олег Миколайович

Працюємо ще з 2007 року перший об’єкт НСК Олімпійський розробка котлованів з вище 100 000 м.куб. одні з небагатьох з ким приємно працювати! Організація роботи і персонал завжди одні й ті ж з цього на будь-яких об’єктах завжди знаходь спільну мову, останній об’єкт 2019 рік Петровський квартал, вертикальне планування ґрунту обсяг 87 000 м.куб. робота виконана на 2 тижні раніше термінів, все чітко зробили не дивлячись на проблеми з погодою, яка не завжди дозволяла працювати.

Місто: Бровари
Дата: 11.07.2019
Ім’я:  МКЖ

Копали нам котлован в м.Бровари 4500 м.куб роботою задоволені, особисто водієм екскаватора, дуже професійні хлопці всім будемо радити.

Місто: Київ
Дата: 14.10.2018
Ім’я:  УЗ

Виконували нам земляні роботи по розробці котловану об’ємом 120 000 м.куб. в два екскаватори та 22 автомобілі, дуже дружний персонал, приємно з такими професійними людьми мати справу.