Відсипка ділянок в Києві

отсыпка участков
Виконуємо відсипання ділянок в Києві і Київській області, віддаленістю до 50 км, вирівнювання ділянок, вертикальне планування. Завезення ґрунту для підняття ділянки проводиться машинами від 10 до 30 тон. Планування ділянки виконується бульдозером чи екскаватором JCB.Ущільнення ґрунту проводитися катком від 3-16 тон. Для отримання швидкої консультації і прорахунку вартості, відправте фото ділянки і розміри ділянки на (Viber) 063 428-69-94

Ціна на Відсипку ділянок

Авто Тоннаж Кубатура Ціна
DAF 30 т 19 м3 3000 грн

Вартість комплексної відсипання ділянки з плануванням:

100-200 м.куб. 250-300 грн/куб

300-500 м.куб. 220-240 грн/куб

500-1000 м.куб. 200-220 грн/куб

від 1000 м.куб. 180-200 грн/куб

Інші будівельні послуги

Земляні роботи

Розробка котловану

Асфальтування доріг

Демонтаж будівель

Демонтаж будинків

Демонтаж фундаментів і бомбосховищ

Промисловий демонтаж

Вивіз будівельного сміття

Очищення водойм

Прибирання снігу

Вертикальне планування

Виторфовка грунту (виїмка торфу)

Благоустрій територій та озеленення

Зворотна засипка

Здійснюємо відсипання ділянок під приватні будинки, заправки, логістичні центри.

Відсипка територій проводиться:

Роботи з відсипки ділянок (фото):

Перед тим як почати будівництво важливо провести оцінку території. Іноді не всі ділянки мають рівну і гладку поверхню. Шари родючого ґрунту можуть бути нерівними, ґрунт бути відсутнім або бути пошкодженим. Тому застосовується відсипка ділянок як важливий попередній етап в благоустрої ділянки. Замовити відсипку ділянок в місті Київ можна на сайті компанії.

Класифікація територій під відсипку

Підняття ділянки відрізняється в залежності від його форми. Вони можуть відрізнятися основою рельєфу і геологічною особливістю. Розрізняють ділянки:

  • вище рівня моря. Це гори, природні рівнини. Відрізняються частими опадами, зниженою температурою. Перед тим як піднімати земельні ділянки рекомендується проводити геологічні огляди;
  • нижче рівня моря. Низини, болота. Для зведення будівель потрібно підняття землі;
  • вище рівня ґрунту. Розташовані в вибоїстих рельєфах, западинах;
  • нижче рівня ґрунту. Знаходяться в низинах. Відсипка території допомагає уникнути утворення болота.

Для чого потрібна відсипка ділянок

Фахівці рекомендують проводити процедуру в разі:

  • близького прилягання підземної води до поверхні;
  • наявності пагорбів, западин;
  • розташованих вище сусідніх територій.

Для підвищення рівня газону потрібно ретельне планування робіт. Потрібно перевірити ґрунт на наявність шару глини. У разі виявлення потрібно видалення. Вартість відсипки ділянки ґрунтом можна зменшити за рахунок правильного зонування. Для доріжок, автостоянок, пішохідних зон можна використовувати суглинний ґрунт з великою кількістю домішок. Для грядок і газону найкраще використовувати дешевий пісок.

Як здійснюється відсипка

Відсипання територій виконується з використанням декількох шарів. Для нижніх шарів застосовують різні матеріали. Часто вдаються до використання щебеню, піска, гравію, суглинку, ґрунта на підсипку, глины. В якості верхніх шарів виступає родюча торф’яна ґрунт. Процедура виконується із залученням самоскидів і екскаваторів. При спорудженні будинку і інших будівель відсипка грає важливу роль.

Які ґрунти для відсипки використовуються

Для невеликої площі використовують звичайні ґрунти. Щоб підняти ділянку на один метр використовують комбіновану відсипку. Проводиться процедура дренажу, також вдаються до використання щебеню, битої цегли, піщано-гравійної суміші.

Нижній шар складається з вологопроникних матеріалів. До них відносяться гранітний щебінь або биту цеглу. Вони дозволяють здійснити якісний дренаж і значно заощадити в роботі.

Верхній шар слід підбирати в залежності від призначення. В облаштуванні саду використовують чорнозем, торф верховий, торф низинний. У будівництві застосовують звичайний. Вибирають матеріал в залежності від висоти покриття і об’єкта. Якщо товщина шару менше 40 см, для відсипки застосовується родюча земля. При вищій товщині роблять два шари. Нижній, складається з дешевих елементів, верхній з ґрунту.

Використовують також такі матеріали як щебінь, пісок, будівельне сміття, подрібнений бетон. Щебінь характеризується практичністю, часто використовується для декору. Пісок підходить в якості дренажу, для створення естетичного вигляду. Замовити відсипання ділянок за недорогою ціною можна на сайті компанії. Діє доставка по Київській області.

Відгуки

Місто: Бориспіль
Дата: 02.05.2017
Ім’я: Олег

Отсыпали нам участок под строительство заправки, работу отсыпке участка выполнили в срок.

Місто: Київ
Дата: 10.08.2019
Ім’я: Назар БК

Пользуемся их услугами уже на протяжении 4 лет, земляные работы, вертикальная планировка, отсыпка участков и т.д. выполнением поставленных задач довольны.

Місто: Київ
Дата: 19.09.2018.
Ім’я: 

Могу написать только положительные отзывы о данной компании +