Виторфовка грунту (виїмка торфу) в Києві

Выторфовка грунта в Киевской области
Виторфовка – це виїмка торф’яного грунту з подальшим заміщенням піском. Виторфовку роблять в місцях залягання торфу від 1 до 3 метрів, в більшості випадків роботи по виторфівці проводяться для будівництва: будинків, доріг, складів та інших споруд. В першу чергу для виторфовкі торф’яного грунту потрібно зробити геологію і забезпечити під’їзні шляхи для будівельної техніки: самоскидів, екскаваторів, бульдозерів. Ви можете замовити у нас благоустрій доріг і під’їзних шляхів. Ми зробимо якісну дорогу з цегляного бою, дробленого бетону, щебеню, асфальной крихти та інших будівельних матеріалів. phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber)

Інші будівельні послуги

Земляні роботи

Розробка котловану

Асфальтування доріг

Демонтаж будівель

Демонтаж будинків

Демонтаж фундаментів і бомбосховищ

Промисловий демонтаж

Вивіз будівельного сміття

Очищення водойм

Прибирання снігу

Вертикальне планування

Благоустрій територій та озеленення

Зворотна засипка

Відсипка ділянок

Так само ми займаємося заміщенням торфу піском, суглинком, піщаної підсипанням, грунтом на підсипку, ми можемо завести грунт на підсипку, розпланувати його бульдозером і ущільнити до потрібного коефіцієнта щільності.

Наша компанія може виконати повний комплекс робіт по виторфовке грунту в Києві та Київській області. Власний автопарк техніки дозволяє нам виконати роботу вчасно і за мінімальною ціною для замовника.

Замовити послугу по виторфовке ви можете зателефонувавши за вище вказаними телефонами або написавши листа нам на пошту. Так само ви можете скинути фото свого об’єкта нам в месенджер і отримати приблизну вартість робіт по виторфовке.

Відео як робиться виторфовка грунту

Надійність споруди залежить від міцності грунту, на якій розміщується будівля. Однією з частих проблем вважається слабка щільність грунту, яка доставляє проблем при виконанні робіт. У таких випадках потрібно виторфовка грунту. Ця процедура забезпечує сприятливі умови для будівництва або благоустрою території. Виторфовка має на увазі комплекс заходів, які мають на увазі заміну верхнього шару грунту. Замовити виторфовку грунту в місті Київ можна за недорогою ціною.

Для чого виконується виторфка грунту

Послуга виїмки торфу досить затребувана при проведенні робіт на торф’яних і болотистих поверхнях. Такий грунт має нестійкий склад і пористу структуру. Тому в разі сильних навантажень або тиску грунт може деформуватися. Зміна рівня вологості і перепади температур призводять до пученію землі. Процедура виторфовкі дозволяє звести надійний фундамент для подальшого будівництва.

Варіанти виконання процедури виїмки

Вартість виконання послуги залежить від обсягу робіт і кількості використовуваних матеріалів. Можливі кілька варіантів роботи. Для кожної ділянки підбирається найбільш оптимальний варіант виконання процедури з урахуванням всіх особливостей і нюансів. розрізняють:
  • повну виторфовку;
  • часткову.
Повна виторфовка торфу включає в себе заміну всього несприятливого шару. Даний варіант організації дозволяє обробити будь-який майданчик. Вартість процедури при цьому значно вище. Часткова виторфовка вважається більш економним варіантом. Заміна торфу відбувається тільки в місцях спорудження підстав. Цей варіант є більш економним.

Особливості послуги виїмки торфу

Подібна робота характеризується значними масштабами. Тому тут необхідно звернутися за допомогою до професіоналів. У роботі використовуються спеціальні землерийні машини та техніка для вивозу торфу. Крім того, для якісного виконання процедури потрібні професійні працівники. Фахівці допоможуть оцінити загальну ситуацію грунту і води на ділянці, проведуть необхідні розрахунки глибини риття, а також підберуть суміш для засипки. Професійне заміщення торфу включає в себе:
  • проведення геодезичних досліджень і точного аналізу ситуації;
  • розрахунок глибини і розмірів площі виторфовкі;
  • підбір оптимальних матеріалів для засипання;
  • здійснення процедури виторфовкі, відведення вологи, дренаж робочого майданчика;
  • утилізація відходів.
Етап підготовки вважається одним з найважливіших при проведенні процедури. Він має на увазі вивчення особливостей ґрунту, збір вихідних даних, здійснення розрахунків масштабу робіт, оцінку ефективності запропонованого заходу в цілому. На сайті компанії можна замовити послугу заміщення торфу за доступною ціною. Фірма має власний автопарк техніки і професійних працівників, які виконають роботу максимально швидко і ефективно. Діє доставка по Київській області.