Земляні роботи в Києві

Обратная засыпка

Компанія КБС має великий досвід проведення земляних робіт в Києві та Київській області: розробка котловану, вертикальне планування, зворотна засипка ґрунтом, планування і ущільнення ґрунту, вивезення ґрунту у відвал підрядника і за місцем, влаштування піщаної та щебеневої основи. А також: благоустрій ділянок чорноземом, торфом або рослинним ґрунтом.

Крім того — вивезення ґрунту, вивезення будівельного сміття, вивезення залізобетону, підготовка територій під будівельні майданчики, вирівнювання ділянки, планування ґрунту, виїмка ґрунту.

phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber)

Вартість земляних робіт

Розробка котловану і вивезення ґрунту у відвал підрядника160-180 грн.куб
Розробка котловану і вивезення ґрунту за місцем до 500 метрів65-75 грн.куб
  
Вертикальне планування ґрунту з вивезенням ґрунту у відвал підрядника180-200 грн.куб
Вертикальне планування ґрунту з вивезенням ґрунту за місцем до 500 метрів65-75 грн.куб
  
Зворотне засипання ґрунтом з плануванням і ущільненням до коефіцієнта 1.65350-380 грн.куб
Зворотне засипання піском з плануванням і ущільненням до коефіцієнта 1.65470-500 грн.куб
  
Упорядження піщаної основи500 грн.куб (робота + матеріал)
Упорядження щебеневої основи800 грн.куб (робота + матеріал)
Благоустрій ділянки чорноземом, торфом, рослинним ґрунтом800-1000 грн.куб
  
Вивіз ґрунту180 грн.куб
Вивіз сміття220 грн.куб
Вивіз залізобетону200 грн.куб

Інші будівельні послуги

Розробка котловану

Асфальтування доріг

Демонтаж будівель

Демонтаж будинків

Демонтаж фундаментів і бомбосховищ

Промисловий демонтаж

Вивіз будівельного сміття

Очищення водойм

Прибирання снігу

Вертикальне планування

Виторфовка грунту (виїмка торфу)

Благоустрій територій та озеленення

Зворотна засипка

Відсипка ділянок

Фото нашої роботи:

Земляні роботи включають в себе цілий будівельний процес, що включає виїмку ґрунту, переміщення і укладання землі. Компанія КБС надає послуги щодо проведення земляних робіт в Києві і Київській області. Крім того, компанія займається благоустроєм ділянок, чорноземом, торфом, ґрунтом на підсипку. Доступні також послуги вивезення сміття, ґрунту, залізобетону і підготовки ділянок для будівництва.

Особливості копання траншей

Під землею проходить велика кількість важливих для будівель комунікацій. Такий спосіб розміщення значно зменшує ризик фізичних ушкоджень і збільшує тривалість служби комунікації. Для розміщення різних комунікацій під землею виконують копку траншей. Якщо глибина і довжина невелика, то виконують ручну копку. Але якщо обсяг роботи великий, застосовують спецтехніку. Залежно від застосування виділяють кілька видів траншей:

  • кабельні;
  • каналізаційні;
  • газопровідні;
  • водовідвідні;
  • водопровідні.

Кожна з різновидів траншей відрізняється своєю специфікою роботи, прайсом і особливістю зведення.

Водопровідні траншеї

Прокладка водопроводу передбачає кілька етапів. Це риття траншеї та здійснення монтажних робіт. Залежно від обставин, процес здійснюється за допомогою спецтехніки або робочої сили. Для того щоб комунікація працювала справно важливо провести правильні розрахунки. Це передбачає вибір правильного кута нахилу траншеї.

Копка траншеї під водопровід може включати в себе і інші суміжні роботи. Це може бути демонтаж покриття, прокол під дорогою, монтаж самого водопроводу і його підключення. Розцінки на земляні роботи залежать від складності роботи, структури ґрунту, наявності елементів, що ускладнюють процес.

Риття водовідвідних траншей

Копання ям для каналізаційних трубопроводів, септиків, свердловин та інших водовідводів проводитися на спецтехніці. Якщо відстань невелика, то можуть проводитися ручні роботи. Щоб функціонування систем каналізації було правильним важливо важливо дотримуватися правильність нахилу кута і глибини. Для риття траншей для фундаменту і водопроводу фахівці використовують спеціальну спецтехніку.

Траншеї для газопроводу

Прокладка труби газопроводу необхідна в разі підведення газу до будинку. Існує кілька способів прокладки. Це відкритий наземний і прихований підземний. Для прокладки труб на відкритій місцевості найчастіше використовують механізований спосіб. Якщо ж на території заборонено використовувати спеціальну техніку або там знаходяться інші підземні комунікації, то виконують ручну копку траншеї. Ознайомитися з ціною за куб на здійснення послуг можна на сайті компанії.

Риття траншей під кабель

Підземна прокладка комунікацій вважається безпечним і надійним варіантом щодо прокладки кабелів. Цей спосіб забезпечує надійний захист від вітру, снігу, зледеніння. В такому випадку підземні кабельні лінії працюватимуть якісно і без перебоїв. Для здійснення монтажу кабельних комунікацій важливо підготувати траншеї правильної глибини.

Прокладка кабелів під землею характеризується певними особливостями. При плануванні важливо дотримуватися дотримання норм технічної безпеки, перед тим як копати траншеї. Важливо також враховувати глибину розташування комунікацій. Перед початком роботи фахівці визначають тип ґрунту, щоб в подальшому уникнути складнощів з прокладанням кабелю. Замовити послуги з проведення земляних робіт за недорогою ціною можна на сайті компанії. Діє доставка по Київській області.

Відгуки

Місто: Київ
Дата: 02.05.2018
Ім’я: Василий

Делали нам обратную засыпку под строительство Ашана.

Місто: Київ
Дата: 10.06.2019
Ім’я: Назар БК

Пользуемся их услугами уже на протяжении 4 лет, земляные работы, вертикальная планировка, отсыпка участков, обратная засыпка и т.д. выполнением поставленных задач довольны.

Місто: Київ
Дата: 19.09.2018.
Ім’я: Татьяна Энерго монтаж

Заказывали у них песок на подсыпку и суглинок для обратной засыпки, по работе ставлю +