Асфальтна крихта з-під фрези в Києві та області

Асфальтная-крошка-с-доставкой
Асфальтна крихта з під фрези утворюється під час зрізу верхнього шару асфальту. Використовується для відсипки верхнього шару доріг, стоянок, парковок, сільських доріг і т.п.. Фракція асфальтної крихти – 0.1-0.5. Варто зазначити що ціна асфальтної крихти в 5 разів дешевше асфальту, що значно здешевлює вартість відсипання дороги, також в нашій компанії ви можете купити подрібнений бетон чи асфальтну крихту з-під дробарки, що використовується на нижній шар дороги. Так само ми маємо повний комплекс будівельної техніки для виконання дорожніх робіт (самоскиди, екскаватори, бульдозери, катки, грейдери і т.п.). phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber)

Ціна асфальтної крихти з-під фрези

Авто Тоннаж Кубатура Ціна (грн)
ЗІЛ 5 т 4 м3 4500
КАМАЗ 10 т 8 м3 7000
МАЗ 20 т 14 м3 9800
RENO 25 т 16 м3 11500
DAF 30 т 20 м3 13500
Ціни вказані з доставкою по Києву. Ціни по області прораховуються індивідуально*

Інші сипучі матеріали

Щебінь

Торф

Песок Киев купить

Пісок

Чернозем

отсев

Відсів

Керамзит

Подрібнений бетон

Бита цегла

Суглинок

Асфальтна крихта з-під фрези: що це, де можна використовувати і вигідно купити

Асфальтова крихта з-під фрези – це універсальні і практичні для використання матеріали, які дозволяють швидко і доступно обладнати рівні, великі і довговічні майданчики з хорошим і якісним покриттям.

Таку крихту отримують шляхом подрібнення знятого асфальтованого покриття в процесі його ремонту або повної заміни. До складу такого вторинного будівельного матеріалу входять різні компоненти – бітум, щебінь дрібних фракцій, пісок та інші.

Плюси асфальтової крихти з-під фрези

Достоїнствами і перевагами такого будівельного матеріалу, який вдруге використовується для облаштування різних об’єктів, стануть такі основні моменти:

  • ціна – вартість машини крихти на порядок дешевше і доступніше в порівнянні з іншими компонентами, які підходять для таких цілей;
  • застосування фрези для обробки знятого асфальтованого покриття забезпечує однорідність структури і фракцію корисних властивостей;
  • необмежена сфера застосування – організувати роботи з такими компонентами можна ефективно і просто для створення парковок, асфальтованих майданчиків різних розмірів і цілей застосування, для обсипання доріг, створення садових доріжок
  • та облаштування предметів ландшафтного дизайну, виконання великої кількості інших процесів;
  • простота укладання – для будівництва майданчиків з крихти можна використовувати спеціальну техніку або впоратися з роботою без залучення таких механізмів;
  • високий рівень стійкості до впливів навколишнього середовища і великих навантажень або механічних пошкоджень.

Де вигідно купити асфальтову крихту з під фрези

Компанія «KBS Київбудстрой» надає можливість всім бажаючим недорого купити асфальтову крихту після її обробки спеціальною фрезою з швидкою і зручною доставкою в будь-який район столиці, по Київській області.

Плюси і вигоди звернення до нас

Ми пропонуємо кожному клієнтові такі моменти співпраці:

  • оптимальна і вигідна ціна за тонну асфальтової крихти;
  • можливість замовити будь-який обсяг матеріалів для виконання будь-яких видів робіт;
  • оформити покупку, можна перебуваючи в будь-якому місці в Києві або області;
  • професійні консультації наших співробітників, які запропонують оптимальні варіанти доставки, допоможуть розрахувати потрібну кількість крихти для засипки конкретного об’єкта, підберуть і нададуть всю необхідну техніку, організовують виїзд професійної бригади.

Наша компанія має власний солідний автопарк спеціальної та важкої техніки для оперативної та професійної доставки крихти КАМАЗами різної вантажопідйомності і укладання матеріалів якісно і надійно.

Для того щоб дізнатися точну вартість асфальтованої крихти з урахуванням витрат на доставку, якщо такі заходи будуть потрібні Ви можете дізнатися в будь-який зручний для Вас час, звернувшись до наших співробітників за вказаними номерами телефонів.

Відгуки

Місто: Київ
Дата: 01.08.2021
Ім’я: ТОВ Вирс
Берем у них асфальтную крошку, всегда хорошего качества, благодарим за сотрудничество.

Місто: Проліски
Дата: 30.09.2021
Ім’я:  Логістична компанія ЄКО
Ребята отсыпали нам парковку для фур, дробленным бетоном, а сверху асфальтной крошкой, благодарим за оперативную работу, в следующем году обратимся еще.

Місто: Бровари
Дата: 15.09.2020
Ім’я:  Киев парк сервис
С 2013 года заказываем у них асфальтную крошку, всем довольны.