Чорнозем з доставкою в Києві

Чернозем Киев
Купити чорнозем в Києві і області ви можете, зробивши замовлення в компанії КБС. Ми доставляємо родючий ґрунт, чорнозем, торф тільки кращої якості. Доставка чорнозему і родючого ґрунту проводиться на наступний день після замовлення автомобілями від 5 до 30 тонн по території Києва та Київської області. Все, що вам потрібно для озеленення, є у нас цілий рік: чорнозем луговий, чорнозем рослинний, чорнозем в мішках, торф низинний, торф верховий, торф для лохини, також ми виконуємо роботи з озеленення ділянки, робимо авто полив, дренажні системи, септики і т.д. Ціна чорнозему самовивозом від 30 тон  300 грн. за тонну.  phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber)

Ціна чорнозему з доставкою

Тоннаж Кубатура Ціна
5 т 4 м³ 3800 грн
10 т 8 м³ 6000 грн
12 т 10 м³ 7000 грн
20 т 14 м³ 7500 грн
25 т 16 м³ 8500 грн
30 т 20 м³ 9000 грн
Ціни вказані з доставкою по Києву. При замовленні від 1000 тонн, робимо хороші знижки!

Щебінь

Торф

Асфальтна крихта

Песок Киев купить

Пісок

отсев

Відсів

Керамзит

Подрібнений бетон

Бита цегла

Суглинок

Аналіз якості чорнозему

Ознайомтеся з аналізом складу нашого чорнозему. Аналіз проведено Інститутом садівництва при Національній Академії Аграрних Наук. Анализ чернозема КБС
З питань покупки дерев, чагарників та інших рослин, Ви можете звернутися до наших партнерів

Доставка по Києву і області

Доставка чорнозему автомобілями від 5 до 30 тонн проводиться по Києву та Київській області, зокрема такі населені пункти як Осокорки, Вишеньки, Крюківщина, Новосілки, Ірпінь, Буча, Білогородка, Боярка, Хотів, Ходосівка, Лісники, Конча-Заспа, Погреби, Зазим’я , Пухівка, Гнідин, Щасливе, Гора, Бровари, Бориспіль, а також інші населені пункти в межах Київської області. Автомобили

Чому варто купити чорнозем у нас

 • Доступна ціна, краща пропозиція на ринку.
 • Гарантований термін доставки на наступний день після замовлення.
 • Надаємо знижки при великих обсягах чорнозему.
 • Великий автопарк.
 • Гнучка система оплати.
Чорнозем – це багатий гумусом тип ґрунту, який найбільш поширений в степовій і лісостеповій зоні. Його відрізняє насичений чорний колір, за що ґрунт і отримав таку назву. Головна перевага даного матеріалу полягає у високій родючості. Масова частка гумусу в ньому становить 6-9 %. Це насичена гуміновими кислотами добавка, яка і забезпечує хороший урожай. Такий ґрунт підходить для вирощування будь-яких культур – від зернових до винограду.

Особливості використання чорнозему

Луговочорноземні – це ґрунтовий субстрат, який відрізняється високою родючістю. Його використовують для таких цілей як:
 • проведення робіт, пов’язаних з озелененням ділянки;
 • вирівнювання території перед початком будівництва;
 • вирощування саду або городу (рекомендується змішувати чорнозем з основним видом ґрунту).
Залежно від своїх властивостей родючий чорнозем ділиться на рослинну, родючу, планувальну. Також виділяють чорнозем-гумус. Наша компанія пропонує тільки якісний матеріал. На сайті можна побачити результати аналізів, які підтверджують це.

Переваги чорнозему

В даному родючому ґрунті для дерев і чагарників міститься велика кількість поживних речовин, які позитивно впливають на властивості продукції, вирощуваної в ньому. Даний тип ґрунту містить в своєму складі багато гумусу, який дає можливість використовувати його для вирощування кущів та дерев. Чорнозем з доставкою має такі головні переваги:
 • в складі міститься до 70% органіки, що покращує структуру ґрунту;
 • великий вміст кальцію;
 • нейтральна реакція ґрунтового розчину;
 • невелика кількість домішок глинистого типу.
Дізнатися, яка ціна за куб ґрунту для газону можна на сайті. Транспортування ґрунту відбувається на сучасних, надійних автомобілях вантажопідйомністю від 5 до 30 тонн.

Як вибрати і замовити чорнозем?

Купуючи камаз чорнозему потрібно пам’ятати, що створити родючий шар, який завжди буде зберігати свої властивості неможливо. Згодом поживні речовини вимиваються і їх мікробіологічний склад виснажується. Це нормальний процес, але для відновлення корисних властивостей потрібне внесення нового шару ґрунту. Якщо Ви прийняли рішення купити чорнозем в Києві, це можна зробити за невисокою вартістю, звернувшись в нашу компанію. Ми доставляє ґрунт з високим вмістом гумусу і без небезпечних домішок. Завдяки цьому ґрунт швидко оновиться і вже через рік можна отримати багатий врожай. Відрізнити якісний чорнозем можна не тільки по насиченому чорному кольору. Цей тип ґрунту відрізняється і особливою структурою. При намоканні він стає злегка слизьким, що нагадує глину. Суха земля має каменеподібну форму, а під впливом сонячних променів дає тріщини. Якщо присутні всі ці характеристики, можна бути впевненими, перед Вами справжній чорнозем. Серед головних переваг звернення до нас:
 • доставка чорнозему в термін;
 • знижки при покупці чорнозему в великих обсягах;
 • зручна система оплати;
 • недорога вартість;
 • великий автопарк.
Якщо купити машину чорнозему, можна позбутися від необхідності використовувати додаткові добрива. У складі цього ґрунту досить мінеральних речовин, які живлять не лише рослини, а й саму ґрунт. Але, якщо Ви вирішили замовити чорнозем з доставкою по Київській області, потрібно пам’ятати, що в деяких випадках цей матеріал використовують, змішуючи з торфом.

Відгуки

Місто: Київ Дата: 22.09.2019. Ім’я: Володимер УЗН Брали біля 5000 кубів чернозему для озеленення парку Перемога в Дніпровському районі, роботою та матеріалом залишилися задоволені, дуже вдячні за плідну спів працю.
Місто: Вишгород Дата: 12.10.2017 Ім’я: Дмитрий  Ребята делали нам озеленение в котеджном городке, завозили чернозем и торф машинами от 10 до 30 тон, отдельное спасибо Евгению за оперативность )
Місто: Київ Дата: 14.07.2019 Ім’я:  Ирина Заказывали себе на участок низинный торф и чернозем, все во время и хорошего качества, буду вас советовать своим соседям!

Заказ звонка