Ґрунт на підсипку

Грунт на подсыпку
Ґрунт для підсипки від компанії КБС: продаж і доставка по Києву і області від 30 тонн. Якісно і за розумними цінами відсипаєм ділянки. Зателефонуйте і замовте яружний, річковий пісок, суглинок, яружну підсипку. Доставка на наступний день після оформлення замовлення. Ціни на ґрунт для підсипки див. в таблиці phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber)

Ціна на ґрунт для підсипки:

Тонн м³ Ціна, грн
Грунт на підсипку яружний  30 18 4500
Супісок 30 18 3500
Суглинок 30 18 2500

Вартість комплексного відсипання ділянки з плануванням:

100-200 м.куб. 250 = 300 грн/куб

300-500 м.куб. 220 = 240 грн/куб

500-1000 м.куб. 200 = 220 грн/куб

от 1000 м.куб. 180 = 200 грн/куб

Ціни вказані по Києву. Ціна по області прораховується індивідуально*

Інші сипучі матеріали

Щебінь

Торф

Асфальтна крихта

Песок Киев купить

Пісок

Чернозем

отсев

Відсів

Керамзит

Подрібнений бетон

Бита цегла

Суглинок

Ґрунт для підсипки є сумішшю піщаних різновидів. Відрізняється високою сипучістю і хорошими дренажними характеристиками. В основному його використовують для відсіпки АЗК,приватних ділянок, нерівних ділянок, ярів.

Сфери використання ґрунту для підсипки

Ґрунт на підсипку або кар’єрний ґрунт широко використовується в будівельно-ремонтної сфері. За допомогою такого матеріалу створюють дренажний шар для дорожніх робіт, а також використовують для різних потреб при будівництві ділянок. За допомогою супіску вирівнюють будівельні майданчики, засипають котловани, траншеї, виконують дорожні роботи, засипають і вирівнюють заболочені території. Суглинок характеризується високою пластичністю. Матеріал допомагає вирівнювати і піднімати рівень земельної ділянки, а також прокладати і відновлювати польові ґрунтові дороги. Різні види ґрунтів для підсипки ділянки широко застосовується в сфері ландшафтних робіт. За допомогою матеріалу створюють альпійські гірки, зонують присадибні ділянки, розбивають клумби. Придбати підсипку під фундамент можна на сайті за доступною ціною.

Як вибрати ґрунт на підсипку

Земляні роботи, які мають на увазі підняття або вирівнювання ділянки часто використовуються в будівельній сфері і в ландшафтному дизайні. Нерідко ґрунт з котловану потрібно для того, щоб збільшити родючість землі. Тому в залежності від цілей слід підбирати правильний матеріал. Додатковий ґрунт для присадибної ділянки дозволяє поліпшити дренування ґрунту, а також змінити хімічний склад ґрунту. Деякі види рослин і культур почуваються комфортніше з додатковим ґрунтом. Живильні речовини, які є в рослинному ґрунті, значно підвищують рівень родючості ґрунту. Для садових і ландшафтних потреб і підсипання під фундаменти будівель найкраще використовувати суглинок. Річковий пісок підходить для дорожніх покриттів, а також засипки котлованів і траншей. Супісок стане ідеальним варіантом для підняття рівня землі і зміцнення ґрунту. Купити підсипку за доступною ціною можна на сайті компанії. Діє доставка по Київській області.