Оренда екскаваторів в Києві

аренда экскаватора
Надаємо гусеничні екскаватори для благоустрою, озеленення, вивезення будівельного сміття, земляних робіт, навантаження снігу та інших будівельних потреб. Також виконуємо комплексні роботи по демонтажу з вивезенням будівельного сміття і розробці котловану з вивозом ґрунту у відвал. У нашому парку екскаватори JCB і HITACHI з об’ємом ковша від 1.3 до 2 кубічних метрів. Вартість оренди екскаватора залежить від кількості змін і складності робіт. Ціни оренди екскаватора в таблиці нижче. phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber)
Екскаватор Об’єм ковша Гідромолот Робота с ковшом Робота с гідромолотом
JCB 240 1.3 – 1.8 куб.м 2.5 тонни 9000 грн/зміна 13000 грн/зміна
HITACHI 270 1.8 куб.м. 2.7 тонни 11000 грн/зміна 14000 грн/зміна
HITACHI 330 2 куб.м. 2.8 тонни 12000 грн/зміна 14000 грн/зміна
Доставка по Києву 4500 грн.

Інша спецтехніка в оренду

Оренда бульдозера

Оренда екскаватора-амфібії

Оренда трала

Оренда самоскида

Оренда мульчера

Сучасне будівництво проходить в короткі терміни завдяки використанню інноваційних технологій. На кожному будмайданчику активно використовується великий набір техніки, що спрощує процес і дозволяє заощадити час. Одними з найбільш затребуваних є послуги екскаватора.

Особливості оренди екскаваторів

Зараз багатьом компаніям потрібно вибирати між купівлею власної техніки і орендою. У кожного варіанту є свої плюси і мінуси, але щоб прийняти правильне рішення потрібно враховувати всі обставини. Нові агрегати вигідно купувати тільки, якщо це велике підприємство, яке займається будівництвом багатоквартирних будинків або промислових об’єктів. Невеликим компаніям або для разового використання більш вигідна оренда екскаваторів. Так замовник може вибрати будь-який вид техніки, який буде відповідати його цілям. До того ж, оренда коштує недорого в порівнянні з покупкою.

Види екскаваторів від КБС

В автопарку нашої компанії зібрані екскаватори, які можуть використовуватися для виконання різноманітних завдань. З їх допомогою проводять не тільки будівельні роботи, а й озеленення території, вивезення сміття, навантаження снігу, розробку котлованів і т.д. Можна взяти в оренду техніку з об’ємом ковша:
  • JCB 1,3-1,8 м3;
  • HITACHI 1,8 м3;
  • Caterpillar 2 м3.
Гідромолоти в даних машинах розраховані на 2,5 тонни, 2.7 тонн і 2,8. Універсальним варіантом вважається навантажувальний екскаватор. З його допомогою можна проводити різні види робіт. У машини є передній відвал і ківш, що робить їх функціональними. Для земляних робіт краще вибрати повноповороті машини. Вони допомагають швидше завершити нульовий етап будівництва. Міні-екскаватори будуть корисними на невеликих будівельних майданчиках, коли використовувати великогабаритну техніку неможливо. Аренда экскаватора Киев

У чому переваги оренди гусеничного екскаватора

Екскаватор – це спецтехніка з високою вартістю. Тому не всі будівельні компанії можуть дозволити собі придбати її. Ми пропонує оформити прокат екскаватора, щоб прискорити виконання робіт. Зручність полягає в тому, що взяти техніку в користування можна на будь-який зручний термін: від декількох годин до декількох місяців. Якщо терміни будівництва відомі, це дозволить не переплачувати за експлуатацію техніки. Оренда гусеничного екскаватора стала зручним рішенням для невеликих підприємств. Навіть якщо в компанії немає фахівця, який міг бути вибрати необхідну модель агрегату, наші співробітники допоможуть зробити це. Завдяки укладенню договору клієнт отримує машину в обумовлений час.

Як взяти екскаватор в оренду?

Дізнатися точну ціну оренди екскаватора в Києві можна, звернувшись до нас через сайт або по телефону. Вартість оренди екскаватора залежить від термінів оренди, типу техніки та складності робіт. Вирішивши взяти техніку в користування Ви отримуєте:
  • техніку, яка найбільш підходить Вашим цілям;
  • можливість укласти договір на будь-який зручний термін;
  • зниження витрат на проведення будівельних робіт;
  • відсутність проблем з обслуговуванням агрегата.
Оренда екскаватора – це найкраще рішення для оперативного виконання будівельних робіт, розробки котловану або благоустрою території. Купівля техніки не завжди вигідна. Якщо техніка не зможе окупити себе, робота компанії-власника стане нерентабельною. Саме з цієї причини до 50% спецтехніки, яка використовується європейськими будівельними компанії, є орендованою. До числа найбільш затребуваних машин відноситься і екскаватор. Його доставка по Київській області проводиться тільки в обумовлений термін.