Оренда самоскидів в Києві

аренда самосвала

Надаємо в оренду самоскиди від 5 до 30 тонн. для перевезення піску, щебеню, чорнозему, торфу, подрібненого бетону, відсіву, асфальтної крихти, ґрунту на підсипку і інших сипучих будівельних матеріалов. Також можлива позмінна робота самоскидів для перевезення ґрунту за місцем, розробки котловану, демонтажу будівель, земляних робіт і т.д. Ціни на оренду самоскида вказані нижче. Можлива будь-яка форма оплати.

phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber)

АвтоТоннажКубатура м3Ціна
Зіл54450 грн.год + час подачі
Камаз1210600 грн.год + час подачі (задній борт відкр. на бік)
Маз2016750 грн.год + час подачі (задній борт відкр. на бік)
DAF3018900 грн.год + час подачі

Ціни вказані по Києву.

Інша спецтехніка в оренду

Оренда бульдозера

Оренда екскаватора-амфібії

Оренда трала

Оренда мульчера

Оренда екскаватора

Для будівництва об’єктів різного призначення застосовується великогабаритна спецтехніка. Більшу частину робіт неможливо виконати вручну, тому потрібна експлуатація автомобільного устаткування. Одним з головних процесів на початковій стадії будівництва є риття котловану. Для швидкого виконання поставленого завдання потрібно оренда самоскидів. За допомогою даної техніки за один раз можна вивести від 5 до 30 тонн будівельного сміття. Також обладнання застосовується для транспортування сипучих матеріалів, вивезення снігу, ґрунту, подрібненого бетону та ін.

Різновиди самоскидів в КБС

Перед тим, як орендувати самоскид в компанії «Київбудстрой», необхідно ознайомитися з модельним рядом техніки. Модифікації відрізняються між собою вантажопідйомністю і технічними особливостями. Принцип роботи самоскида полягає в розвантаженні під нахилом. Вивантаження виконується під дією гідравліки. Менеджери компанії пропонують взяти в оренду самоскид наступних видів:
  • обладнання, що має похиле і вимушена вивантаження: в першому випадку розвантаження виконується за рахунок механіки, у другому – задіюються спеціальні підйомні пристрої;
  • техніка з передньої і бічної розвантаженням: велика частина моделей оснащена двома способами для підвищеного комфорту;
  • машини з різними типами кузовної частини: з довільним і примусовим перекиданням;
  • в залежності від виду виконуваних робіт (наземних, кар’єрних).
Також самоскиди можуть відрізнятися типом шасі і характерними параметрами їх влаштування.

Що необхідно знати при оренді самоскида?

Послуги самоскида користуються популярністю не тільки при зведенні промислових об’єктів, а й при будівництві комерційної нерухомості. Тому перед тим, як підписувати договір на прокат самоскидів, слід вивчити кілька важливих моментів.
  1. По-перше, ознайомитися з ціновою політикою організації. Всі пропозиції компанії вказані на офіційному сайті. Також замовники можуть уточнити вартість оренди у менеджерів в телефонному або онлайн режимі. Клієнтам також надається можливість замовити спецтехніку з оператором. Дана послуга буде коштувати дорожче, зате замовник не буде переживати про правильність і терміни виконуваної роботи.
  2. По-друге, оренда КАМАЗ в компанії «Київбудстрой» включає в вартість перегін техніки в вказане місце в призначений час. Тобто, лічильник на послугу, що надається буде запускатися тільки після приїзду машини на будівельний майданчик. Фахівці організації здійснюють доставку по Київській області та Києву.
  3. По-третє, ремонтні роботи та обслуговування самоскидів здійснюється кваліфікованими майстрами за рахунок компанії. У разі поломки техніки під час робочого процесу представники організації приганяють новий самоскид, а вийшовша з ладу машина відправляється на ремонт. При цьому ціна за надану послугу не входить у вартість підписаного договору.
Фірма зарекомендувала себе з найкращого боку: клієнти можуть недорого орендувати спецтехніку, заощадивши при цьому на покупці і технічному обслуговуванні самоскида. Також, звертаючись до компанії з метою оренди спецтехніки, клієнт автоматично звільняється від проблем, пов’язаних з будівництвом приміщення для зберігання машини. В результаті орендар отримує робочу техніку за вигідною ціною і автоматично позбавляється матеріальних витрат, пов’язаних з технічним оглядом самоскида. Крім того, фірма пропонує орендувати і іншу спецтехніку для підвищення продуктивності роботи.