Оренда трала в Києві

аренда трала
Надаємо в оренду трали для перевезення екскаваторів, бульдозерів, катків, асфальтоукладальників та іншої будівельної техніки. У нас великий досвід і є необхідні дозволи для перевезення негабаритних вантажів, в тому числі і в центр Києва. Замовлення трала проводиться за день до запланованого перевезення організованої.
Вантажопідйомність Габарити Ціна
30 т 9х3 метрів 4000 грн
Ціни на оренду трала вказані по Києву з урахуванням 20 км.

Інша спецтехніка в оренду

Оренда бульдозера

Оренда екскаватора-амфібії

Оренда самоскида

Оренда мульчера

Оренда екскаватора

Сьогодні в будівельній сфері застосовується велика кількість спеціальної техніки, яка є основою швидкого і більш ефективного виконання різноманітних робіт. Крім цього, спеціальна техніка необхідна при ряді інших операцій – наприклад, перевезення великогабаритних вантажів, що характеризуються великою вагою. Саме коли Вам необхідно перевести великогабаритне устаткування або техніку варто згадати про те, чим є оренда тралів. Щодо головних особливостей подібних послуг і конкретно техніки Ви дізнаєтеся далі.

Трал – що це і де застосовується

Ви можете в загальних рисах уявити, чим є перевезення спецтехніки тралом, однак варто більш детально дізнатися, якими особливостями володіє дана техніка. Трал не можна назвати звичайним причепом, тому що по особливостям своєї конструкції і застосуванню є низькою платформою, на яку зручно і досить швидко може заїхати спеціальна техніка (наприклад, ті ж екскаватори і бульдозери). Аренда трала Киев З причини конструктивних особливостей подібні платформи часто називають «низькорамниками». Даний вид техніки є відмінним пристосуванням для транспортування вантажів на різні відстані. Однак перед тим як замовляти оренду низькорамного трала необхідно врахувати те, що існує певна класифікація даної спецтехніки. В основу класифікації видів беруться такі параметри:
  1. Вантажопідйомність, що є величиною вкрай допустимої ваги, який може витримати вантажна платформа. З огляду на це існує чотири основні різновиди – це легкий трал (до 25 т вантажу), середній (до 45 т) важкий (можуть перевозити вантаж до 110 т) і надважкі модулі (понад 110 т);
  2. Величина вантажної висоти, тобто відстань від землі/дороги до поверхні платформи – майданчик може бути в 1 м, але є платформи, які здатні опуститься до 40 см;
  3. Розрізняються ці платформи також за типом підвіски – найчастіше встановлюється на ресорах, проте є різні види пневматичної або гідравлічної підвіски.

Чому орендувати трал в нашій компанії – це розумне рішення

Якщо Вам необхідно перевезти екскаватор або іншу великогабаритну спеціальну техніку, необхідну для виконання робіт на конкретному будмайданчику, то неодмінно варто замовити транспортні послуги в нашій компанії. Надання в оренду трала – це наша робота, яку ми любимо і робимо якісно. Щодо переваг, які отримують наші клієнти, оформлюючи заявку на послуги трала, то складаються вони в наступному:
  • Універсальність послуги – у нас точно знайдеться рішення для перевезення бульдозера або іншого виду техніки;
  • Конкурентоспроможна ціна – з нами гарантовано недорого;
  • Оперативність відгуку – Вам не доведеться довго чекати позитивної відповіді від нашого менеджера;
  • Готовність йти назустріч бажанням клієнта – гарантуємо, що знайдемо найбільш ефективне рішення в кожному окремому випадку.
Крім перерахованих вище плюсів при оренді низькорамника або іншого виду техніки кожен клієнт отримує якісну і технічно справну техніку. Спецтехніка справна, а керують нею досвідчені професіонали.

Особливості співробітництва

Щоб оформити заявку на надання транспортних послуг, Вам потрібно залишити замовлення на сайті або зателефонувати за номером, що є на сайті. Щодо особливостей надання сервісу, зокрема доставки по Київській області та Києву – це шукайте у відповідному розділі меню. Якщо є питання – наш контакт-менеджер завжди з Вами на зв’язку і готовий допомогти.