Демонтаж будівель і споруд в Києві

емонтаж зданий и сооружений
Знесення будинків, заводів, прибудов, гаражів, цехів, демонтаж промислових будівель, споруд і конструкцій – одна з послуг компанії КБС. Ми здійснюємо демонтажні роботи будь-якої складності в Києві і по всій Україні. Арсенал обладнання і техніки включає екскаватори, бульдозери, самоскиди, дробарки, гідро-ножиці, гідро-молоти — є все, що необхідно для виконання демонтажу будівель і споруд. Виконуємо роботи, швидко, за конкурентну ціну, а головне робимо це якісно. Ціни на демонтаж прораховуються індивідуально 190-220 грн/м². phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber) – вартість уточнюйте за телефонами.

Фото демонтажних робіт

Інші будівельні послуги

Земляні роботи

Розробка котловану

Асфальтування доріг

Демонтаж будинків

Демонтаж фундаментів і бомбосховищ

Промисловий демонтаж

Вивіз будівельного сміття

Очищення водойм

Прибирання снігу

Вертикальне планування

Виторфовка грунту (виїмка торфу)

Благоустрій територій та озеленення

Зворотна засипка

Відсипка ділянок

Виконуємо демонтажні роботи будь-якої складності:

 • Знесення і демонтаж будівель;
 • Руйнування бетону, фундаментів, конструкцій;
 • Вивіз сміття, будівельного сміття, відходів будівництва;
 • Земляні і землерийні роботи (котловани, траншеї, планування);
 • Переробка будівельного сміття;
 • Планування території;
 • Благоустрій доріг;
 • Будівництво промислових і житлових будівель;
 • Реконструкцію, посилення будівель і споруд;
 • Монтаж інженерних мереж (внутрішніх, майданних і зовнішніх).
 • Виконуємо демонтаж будівель гідро-молотом, гідро-ножицями.

Співробітники компанії «Київбудстрой» надають послуги демонтажу будівель промислового призначення і знесення житлових споруд, гаражів, приватних будинків, заводів, прибудов. Роботи виконуються під ключ в обумовлені терміни. У вартість входить прибирання ділянки та вивезення сміття.

Головні переваги вибору організації:

 • багаторічний досвід роботи;
 • наявність власного обладнання і техніки (бульдозери, дробарки, екскаватори, гідро-молоти та ін.);
 • високий рівень кваліфікації фахівців;
 • підписання договору після затвердження кошторису та строків.

Перераховані переваги дозволяють знести будівлю в будь-який час незалежно від щільності забудови.

Особливості робіт по знесенню споруд

Знос будинків і споруджень здійснюється бригадою досвідчених співробітників. Робота виконується якісно за конкурентну ціну. Замовити послугу можна не тільки в Києві, а й з будь-якого міста України. Під час демонтажу особлива увага приділяється наступним моментам:

 1. Способу знесення.
 2. Наявності інженерних комунікацій.
 3. Техніці безпеки.
 4. Вивезення сміття.
 5. Розбиранні фундаменту.

Демонтаж будинків здійснюється за допомогою спеціального транспорту, інструменту або вручну. Вибір конкретного варіанту залежить від конструктивних особливостей споруди. Але перед тим, як приступити до розбирання, фахівці проводять вивчення об’єкта, оглядають його на наявність і місце розташування трубопровідних установок, мереж електропостачання. Дотримання даної процедури необхідно для того, щоб не нашкодити встановлені комунікаційні мережі.

Під час знесення споруд приділяється увага будівлям, розташованим в безпосередній близькості до об’єкту, а також безпеки людей, що знаходяться в цій зоні. Після того, як буде виконаний промисловий демонтаж, на місці залишається будівельне сміття і залишки конструкцій. Вони утилізуються самоскидами на майданчики спеціалізованих організацій – полігонів.

Найскладнішим етапом розбирання виробничих споруд і житлових будинків вважається демонтаж фундаменту, для здійснення якого потрібно великогабаритна техніка та навички майстрів.

Зазначені особливості і ступінь пошкоджень будівель формують підсумкову вартість послуги.

Порядок надання послуги

Професійне руйнування будівлі і утилізація його залишків проводиться в кілька етапів за попередньо узгодженою схемою. Спочатку демонтуються покрівля та стінні перегородки. На наступній стадії зносять металеві конструкції, потім підлоги. Спосіб демонтажу буде відрізнятися в залежності від використовуваного матеріалу для їх прокладки: бетон або дерево. Після чого приступають до видалення комунікацій. Перед процедурою їх відключають. На завершальному етапі виконується демонтаж фундаменту.

Фахівці компанії «КБС» після знесення споруди прибирають залишки і завали сміття. Ціна за надану послугу відразу прописується в договорі про співпрацю.

Коли буде потрібен демонтаж

Розбирання старого житлового будинку або дачного кооперативу в Києві буде потрібно в тому випадку, коли вони є аварійними. Пошкодження не повинні становити менше 50%. Аварійність може бути викликана природним зносом, пожежею, масовою забудовою нових будівель. Послуга надається недорого і може ділитися на 2 групи: часткова і повна. У першому випадку розбираються в повному обсязі елементи будівель ручним способом. Можуть бути залишені фундамент і несучі перегородки. В такому випадку економляться фінанси на зведення нової будівлі: складання схеми розташування кімнат, закупівля витратних матеріалів.

Організація також займається продажем будівельних матеріалів, які можна купити з доставкою по Київській області

Відгуки

Місто: Київ
Дата: 05.05.2019
Ім’я: Виталий

Работали у нас на объекте по демонтажу, объем более 150 000 кв.м понравилось, своевременность выполнения поставленых задач по демонтажу и хороший персонал.

Місто: Київ
Дата: 10.06.2019
Ім’я:  БК АрхБуд

Пользуемся их услугами уже на протяжении 6 лет, земляные работы, демонтаж зданий, у ребят своя техника и профессиональные сотрудники!

Місто: Львів
Дата: 19.09.2018
Ім’я:  Энерго монтаж

Демонтували нам завод у м. Львів, об’ємом більш ніж 2 900 000  м.кв. з роботою справилися на відмінно, працюємо і надалі.