Демонтаж фундаментів і бомбосховищ в Києві

Демонтаж фундамента гидроножницами Киев
Демонтаж фундаментів і бомбосховищ проводиться за допомогою екскаватора з Гідравлічним молотом (гідромолотом) і Гідравлічними ножицями (гідроножиці) вагою від 1.5-3.5 тонн. Так само ми можемо роздрібнити весь демонтований залізобетон на наших дробарках і ви отримаєте подрібнений бетон фракції 0 * 80. Великий досвід і власний парк будівельної техніки дозволяє нам виконати роботи чітко в обумовлені терміни, за доступною Вам ціною, фото наших робіт ви можете побачити нижче на сторінці. Ціна на демонтаж прораховується індивідуально в залежності від (складності об’єкта, його віддаленості від міста, поверховості, фундаментів і обсягів). Ціни на демонтаж бомбосховищ і фундаментів прораховуються індивідуально – 190-220 грн/м². phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber) – вартість уточнюйте за телефонами.

Фото робіт по демонтажу фундаментів і бомбосховищ

Інші будівельні послуги

Земляні роботи

Розробка котловану

Асфальтування доріг

Демонтаж будівель

Демонтаж будинків

Промисловий демонтаж

Вивіз будівельного сміття

Очищення водойм

Прибирання снігу

Вертикальне планування

Виторфовка грунту (виїмка торфу)

Благоустрій територій та озеленення

Зворотна засипка

Відсипка ділянок

Наша компанія займається повним комплексом робіт по демонтажу фундаментів:

Демонтаж різних будівель вважається одним з найбільш трудомістких процесів в сфері будівництва. Процедура має ряд особливостей і нюансів, які слід враховувати виконавцю. Для оптимізації та якісного виконання процесу необхідно володіти всією спецтехнікою і мати відповідні навички. Компанія займається монтажем фундаментів і бомбосховищ в місті Київ.

Особливості процедури демонтажу бомбосховищ і фундаментів

Демонтаж фундаментів вважається складним технологічним процесом, який включає в себе наземні і підземні роботи. Компанія виконує цілий спектр робіт пов’язаних зі знесенням. Перш за все, процедура має на увазі обстеження фундаменту. Враховуються всі конструктивні особливості та можливості. На основі отриманих обстежень робиться висновок. Потім ретельно вивчаються геоподоснови ділянки. Далі демонтажні роботи проходять оцінку, складається кошторис. Фахівці оформляють і узгоджують всі необхідні дозволи і документи. Далі складається план. Потім проводяться роботи по демонтажу бомбосховищ або інших будівель. Після завершення робіт все сміття і бетон сортується і вивозитися з ділянки. Заключним етапом ставати благоустрій території. На вартість знесення фундаменту впливають кілька факторів. Перш за все, грає роль вид і матеріал фундаменту, конструкція, складність процесу, використання спеціальної техніки та обладнання.

Характеристики технології компанії КБС

В силу особливостей конструкції знести бомбосховище або фундамент є досить трудомістким процесом. Враховується особливість будови, міцність окремих компонентів. Фірма проводить:
  • ретельний аналіз замовлення і створює первинну документацію;
  • розробку індивідуального проекту і плану робіт;
  • здійснення підготовчих процесів, що мають на увазі очищення приміщень, огородження території та інше;
  • розбирання об’єкта;
  • збірку і переробку сміття.
Доступний повний знос бомбосховища та інших приміщень, а також часткові роботи, при яких зберігаються підземні приміщення, комунікації.

Переваги компанії KBS

Залізобетонні конструкції досить важко зносити. Демонтувати бомбосховища і фундаменти можна тільки звернувшись в спеціальні організації, які мають відповідні знання в цій області і спеціальну техніку для проведення робіт. Фахівці можуть швидко і якісно провести розбирання стін, перекрити підземні конструкції, звільнити територію від застарілого фундаменту, а також перепланувати спорудження. В основному процедура знесення фундаменту потрібно в разі:
  • деформації конструкції і просідання грунту;
  • реконструкції об’єкта або перепланування всієї території;
  • закінчення експлуатаційних ресурсів будівлі.
Перед початком робіт будь-який об’єкт оглядається фахівцями. Працівники вивчають технічні особливості побудови, міцність матеріалу, масштаб і терміновість процедури, а також рівень заглиблення будівлі. Серед головних переваг компанії відзначають доступну вартість роботи. Процедура розрахунку ціни відбувається індивідуально. Всі роботи виконуються в найкоротші терміни. Фірма має власний парк якісної автотехніки та спецобладнання. Всі роботи виконуються безпечно і з дотриманням всіх правил. За бажанням замовника роботу можна виконати в найкоротші терміни, з використанням спеціальної техніки, або більш економно, застосовуючи професійні інструменти. Замовити якісний демонтаж можна за недорогою ціною на сайті компанії. Діє доставка по Київській області.