Промисловий демонтаж (заводів, фабрик, цехів, димохідних труб)

Демонтаж завода гидроножницами

Промисловий демонтаж проводиться за допомогою екскаваторів з гідравлічним молотом (гідромолотом) і гідравлічними ножицями (гідроножиці) вагою від 1.5-3.5 тон, довгоруким екскаватором з стрілою від 12 до 28 метрів.

Також ми можемо роздрібнити весь демонтований залізобетон на наших дробарках, після чого ви отримаєте подрібнений бетон фракції 0 * 80. Всі залишки некондиційних матеріалів і будівельного сміття ми вивеземо самоскидами на спеціалізовані полігони.

Великий досвід і власний парк будівельної техніки дозволяє нам виконати роботи чітко в обумовлені терміни, за доступною Вам ціною, фото наших робіт ви можете побачити нижче на сторінці.

Ціна на демонтаж прораховується індивідуально в залежності від (складності об’єкта, його віддаленості від міста, поверховості, квадратури, фундаментів і обсягів).

Ціни на промисловий демонтаж прораховуються індивідуально згідно планів БТІ

Демонтаж надземноих частин будівлі

1000-5000 м² 190-220 грн/м².

5000-20000м² 150-170 грн/м²

20000-50000м²  100-115 грн/м²

Демонтаж підлоги та фундаментів до відмітки -4000мм

1000-5000 м² 260-295 грн/м².

5000-20000м² 220-250 грн/м²

20000-50000м²  200-215 грн/м²

phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber) – вартість уточнюйте за телефонами.

Інші будівельні послуги

Земляні роботи

Розробка котловану

Асфальтування доріг

Демонтаж будівель

Демонтаж будинків

Демонтаж фундаментів і бомбосховищ

Вивіз будівельного сміття

Очищення водойм

Прибирання снігу

Вертикальне планування

Виторфовка грунту (виїмка торфу)

Благоустрій територій та озеленення

Зворотна засипка

Відсипка ділянок

Фото робіт по знесенню промислових споруд

Наша компанія займається повним комплексом робіт з промислового демонтажу:

Замовити промисловий демонтаж в Києві

Під послугою промислового демонтажу варто розуміти частковий або повний знос виробничого об’єкта через зміну напрямку об’єкта, зносу або модернізації. Як правило, знесення промислових будівель вважається першим підготовчим етапом до зведення нового виробничого приміщення. Ця послуга користується великим попитом. Наша компанія готова в найкоротші терміни організувати професійний демонтаж заводів, фабрик, димохідних труб, цехів. Робота відрізняється безпекою, якісне й оперативне. Тому, якщо вам потрібно в найкоротші терміни ліквідувати підприємство з усіма комунікаціями, то звертайтеся саме до нас! Ми пропонуємо доступні ціни в Києві.

Кому може знадобитися промисловий знесення будівель

Для здійснення демонтажу наші фахівці використовують екскаватори з гідромолотом і гідроножицями, вага яких варіюється від 1,5 до 3,5 тонн. Це обладнання дозволяє швидко і практично справлятися з поставленим завданням. Ми ніколи не затягуємо з термінами виконання замовлення. Завдяки наявності власного парку будівельної техніки ми можемо виїхати на об’єкт в будь-який час. Кожне побажання клієнта обов’язково враховується. Якщо вам необхідно провести демонтаж фабрик, заводів, залізобетонних конструкцій, рудників, шахт, цехів, промислового обладнання, водонапірної башти, складу, ангара або навіть якийсь господарської будівлі, ви можете замовити послугу у нас. Компанія з радістю здійснить знесення промислового споруди недорого і попередньо розповість про всі нюанси. Ми ставимося до кожного клієнта індивідуально, тому проводимо попереднє опитування щодо специфіки об’єкта, території і складності потенційної роботи. Ми потрібні вам, якщо:
 • споруда вимагає термінової ліквідації;
 • підтискають терміни;
 • виділено мінімальний бюджет;
 • необхідно додатково привести територію в порядок.
Будь демонтаж можна зробити буквально за один день, якщо він не вимагає специфічних дій. Ми готові навіть взятися за розчистку території, завезти сипучі матеріали, пісок для підйому ділянки або реалізувати подрібнений бетон. Здійснюється доставка по київській області за досить доступними цінами.

Що ми пропонуємо?

Наша компанія прагне догодити кожному клієнту. Тому ми детально вивчаємо замовлення і намагаємося знайти оптимальне рішення, яке підходить, як по функціоналу, так і по виділеному бюджету. Ми впораємося з роботою швидко і якісно, ​​після чого ви зможете приступити до продажу вільної території або будівництва на ній нового об’єкта. Крім знесення ми займаємося:
 1. Огорожею території.
 2. Вирізкою дерев.
 3. Плануванням ділянки.
 4. Демонтажем фундаменту.
 5. Вивезенням будівельного сміття.
 6. Утилізацією будматеріалів.
 7. Компанія готова виконати будь-яку роботу в найкоротші терміни і здати об’єкт в кращому вигляді. Ми надаємо послуги не тільки в Києві, а й по Київській області.

Переваги компанії КБС

Великий досвід і гарна репутація на ринку – це два наших головних гідності. Фірма володіє значним автопарком, який постійно поповнюється новою спеціалізованою технікою. Це дозволяє швидше і якісніше проводити промисловий демонтаж. У роботі ми додатково ми використовуємо дробарки, щоб отримувати подрібнений бетон і повторно його експлуатувати. Якщо сміття не підлягає вторинному застосуванню, то ми утилізуємо його згідно з усіма нормами. Відповідність стандартам якості і захист екології – наш основний пріоритет.