Вивіз будівельного сміття в Києві

вывоз строительного мусора
Вивезення та утилізація будівельного сміття — один із пріоритетних напрямків компанії КБС. Вивіз будівельного сміття здійснюється самоскидами від 5 до 35 тон, об’ємом кузова від 4 до 25 м³. Так само надаємо вантажну техніку: екскаватори, навантажувачі. Наш Автопарк включає всю необхідну спецтехніку для виконання робіт з вивезення та утилізації будівельного сміття, ґрунту, бетону та інших матеріалів. Так само виконуємо демонтаж будівель з вивезенням будівельного сміття. Ознайомтеся з умовами нижче або відразу телефонуйте нам. phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber)

Ціна на вивіз будівельного сміття:

Авто Кубатура Ціна (Центр міста) ціна
ЗІЛ 4 м3 2800 грн 3000 грн
КАМАЗ 8 м3 3000 грн 3500 грн
MAN 13 м3 3500 грн 3800 грн
МАЗ 15 м3 3900 грн 4300 грн
RENO 18 м3 4500 грн 4900 грн
Вивіз будівельного сміття самоскидами від 5 до 30 тон

Інші будівельні послуги

Земляні роботи

Розробка котловану

Асфальтування доріг

Демонтаж будівель

Демонтаж будинків

Демонтаж фундаментів і бомбосховищ

Промисловий демонтаж

Очищення водойм

Прибирання снігу

Вертикальне планування

Виторфовка грунту (виїмка торфу)

Благоустрій територій та озеленення

Зворотна засипка

Відсипка ділянок

Умови

Одним із пріоритетних напрямків нашої компанії є вивезення будівельного сміття. Незалежно від розташування вашого будмайданчика, темпів будівництва і часу доби, а також габаритів і характеру відходів, вивіз будсміття буде здійснений нами в найкоротший термін. Ми також пропонуємо послуги вантажників для ручного навантаження і доставки з вашої виробничої площадки.

На всі роботи ми укладаємо договори, а оплатити послуги з вивезення будівельного сміття ви зможете як готівкою, так і за безготівковим розрахунком.

Вивіз будівельного сміття: про головні особливості послуги коротко

Побутовий ремонт або професійна діяльність будівельних компаній – це досить брудна справа, тобто приводить до появи великої кількості сміття. Людина, ким би він не був, зацікавлений в проведенні своєчасного вивезення будівельного сміття, що з усією відповідальністю може виконати наша компанія. Щодо конкретних характеристик і особливостей даної послуги Ви дізнаєтеся прямо зараз.

Про ключові моменти

Для нашої компанії надання послуг вивезення сміття – це важлива і корисна робота, яка має дві ключові функції:

 • Забезпечення оптимальної обстановки на локації будівельного майданчика або об’єкті.
 • Підтримання здорової екологічної ситуації в навколишньому середовищі.

Щодо самого транспортного сервісу, то ми розробили свою схему роботи, яка виявляється на практиці дуже ефективною. Алгоритм можна описати таким чином:

 • Клієнт залишає будь-яким зручним способом нам заявку, в якій стоїть одна чітка задача – здійснити вивезення будсміття, що скупчилося на певній локації;
 • Наші фахівці розробляють оптимальний маршрут і підбирають найбільш підходящий вид транспорту;
 • Після узгодження, машина надходить до зазначеного в замовленні місця, де оперативно і акуратно відбувається погрузка сміття;
 • Коли погрузка відходів завершена, відбувається його транспортування на спеціально відведений полігон для безпечної утилізації.

Щодо того, що відбувається з відходами сфери будівництва, то вони підлягають утилізації. Спочатку вся маса переміщається на спеціально відведений полігон, де відбувається етап сортування. Частина відходів підлягає переробці і повторному використовуванню (наприклад, елементи дерев’яних конструкцій), все інше утилізується і нейтралізується відповідним чином.

Що впливає на ціну сервісу

Момент, який цікавить кожного клієнта – це за якими критеріями формується вартість вивезення та утилізації сміття? Ми не будемо таїти дану інформацію, а чесно відповімо і надамо фактори, які враховуємо при розрахунку ціни послуги, а власне – ось вони:

 1. Дальність маршруту транспортування;
 2. Необхідність супроводу машини командою вантажників;
 3. Який транспорт використовується;
 4. Вид сміття, який планується вивозити (про це буде трохи докладніше трохи пізніше);
 5. Загальна кількість будівельного сміття на об’єкті замовника.

Пару слів про класифікацію

Варто трохи більше сказати про класифікацію будсміття. Всього ми можемо виділити три види:

 • Великогабаритне сміття – це окремі елементи конструкцій будівель, що відрізняються істотними розмірами і вагою, тому вимагають використання спецтехніки для проведення заходів вантаження і транспортування;
 • Велике сміття – це також можуть бути окремі деталі конструкцій будівель, але більш дрібної фракції, що робить його більш зручним при навантаженні;
 • Дрібне сміття – переважно складається з пилу і подібних дрібних елементів. Такий сміття варто перед вантаженням розфасувати в мішки.

Важливо відзначити, що технічне сміття перед виконанням вантажних робіт необхідно пересортувати. Дану процедуру може виконати команда будівельної компанії, але ми також готові надати професійну підтримку в цьому заході.

Що варто пам’ятати клієнту

Якщо Ви хочете замовити машину для вивозу сміття в Києві і області, то варто заглянути на сторінки нашого сайту. Тут Ви знайдете для себе привабливу пропозицію завантажити і вивезти будівельне сміття недорого.

Щоб замовити послугу Вам потрібно залишити заявку на сайті або зателефонувати за номером, що є на сторінці. Ми гарантуємо оперативну доставку по Київській області та столиці.

Відгуки

Місто: Київ
Дата: 02.06.2016
Ім’я: Олег Миколайович

Працюємо ще з 2012 року перший об’єкт НСК Олімпійський вивіз будівельного сміття понад 10 000 м.куб також вивозили нам будівельне сміття з багатьох наших об’єктів.

Місто: Київ
Дата: 11.02.2019
Ім’я:  

Пользуемся их услугами уже на протяжении 4 лет, очень удобно что у них есть машины под вывоз мусора от 5 – 30 тон и своя погрузочная техника.

Місто: Київ
Дата: 14.10.2018
Ім’я:  

Виконували нам земляні роботи по розробці котловану та вивозу будівельного сміття, все оперативно та якісно (+)