Бита цегла з доставкою по Києву

кирпичный бой

Бита цегла зазвичай використовується замість щебеню як основа для котлованів і доріг на болотистому ґрунті. Ми доставляємо цегляний бій автомобілями вантажопідйомністю від 20 до 30 тон в межах Києва та Київської області.

Доставка проводиться на наступний день після замовлення.

Самовивезення цегляного бою 1000 грн за машину 18 м.куб

phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber)

Цегляний бій з доставкою

АвтоТоннажКубатураЦіна
DAF30 т18-20 м33500-4500 грн

Ціни вказані з доставкою по Києву.

Інші сипучі матеріали

Щебінь

Торф

Асфальтна крихта

Песок Киев купить

Пісок

Чернозем

отсев

Відсів

Керамзит

Подрібнений бетон

Суглинок

Цегляний бій використовується для підсипання доріг, це найдешевший і найкращий матеріал для подушки під дорогу. Так само ми виконуємо роботи по благоустрою доріг.

Доставка

Доставка бою цегли здійснюється на наступний день після замовлення. Перед замовленням повідомте: 1. Місце вивантаження (точна адреса). 2. Дату доставки. 3. Тоннаж.

Чому варто купити цегляний бій у нас

 • Доступна ціна.
 • Термін доставки бою на наступний день після замовлення.
 • Великий автопарк.
 • Гнучка система оплати.

Технічні особливості та доставка битої цегли

При демонтажі будинків та споруд залишаються такий будівельний матеріал як биту цеглу. Даний матеріал являє собою відмінну підсипку для дороги. Отриману сировину використовується в багатьох галузях. Але для того, щоб його транспортувати з будівельного майданчика на іншу ділянку, рекомендується скористатися послугами компанії «Київбудстрой». Транспортування цегляного бою здійснюється великогабаритної технікою для відсипання доріг і територій.

Особливості цегляного бою

Бій цегли утворюється під час демонтажу споруд. Після розбирання будівель утворюються невеликі шматки цегли з залишками бетону та цементу, які в подальшому сортуються і використовуються для виконання різних робіт. З даного виду відходів можна отримати будівельну крихту, яка виробляється на дробильному обладнанні з подальшим поділом на фракції.

Переваги застосування битої цегли

Цегляний бій є наповнювачем натурального походження, який додається в бетонні розчини, що сприяють збільшенню міцності і довговічності будується конструкції. Основними достоїнствами застосування матеріалу є:
 • легка вага;
 • високий ступінь морозостійкості;
 • підвищені теплозахисні і звукоізоляційні характеристики;
 • пориста структура, за рахунок якої виконується щільна укладка.
Експлуатується в регіонах з різними погодними умовами. Застосування цегляного бою дозволяє скоротити витрати на проведення будівельних робіт, так він має більш низьку вартість в порівнянні з гравієм і щебенем. Отримана крихта укладається впритул, а також використовується в якості дренажу і зміцнюючого матеріалу на ділянках з підвищеним рівнем вологості.

Застосування

При утворенні великого обсягу будівельного сміття він стане відмінною заміною дорогій сировині. Купити недорого даний вид засипки з оперативною доставкою по Київській області можна в компанії «Київбудстрой». Будівельна сировина може використовуватися для виконання наступних завдань:
 • відсипання тимчасових під’їзних доріг;
 • наповнення деяких бетонних розчинів;
 • підсипка доріг;
 • заповнення вибоїн;
 • підсипка під будівельні майданчики в заболоченій місцевості
Ціна за тонну буде залежати від дальності об’єкта від будівельного майданчика. Замовити товар за доступною ціною в Києві можна за телефоном або електронною поштою. Доставка битої цегли здійснюється вантажними машинами та іншою великогабаритною спецтехнікою.