(063) 428 69 94

Як посадити дерево і який чорнозем для цього потрібен

Як посадити дерево і який чорнозем для цього потрібен

Підготовка до посадки дерева

Перший крок – визначитися з часом року. Кращий сезон для посадки – осінь чи весна, але краще за все орієнтуватися на Ваш місцевий клімат і різновид дерева. Так, якщо на вашій ділянці земля волога, значить заплануйте висадку дерев на весну; якщо ґрунт ще не відтанув після морозів – орієнтуйтеся на осінь.

Другий крок – підготувати місце. В ідеалі це має бути сонячне, не сильно вітряне місце з приблизними розмірами лунки 60-80 см в діаметрі та до 100см в завглибшки. Але найголовніше - підготувати яму. Саджанець вимагає добре підготовлену, розпушену, середу без бур’янів.

Зверніть особливу увагу на ґрунт для посадки. Найчастіше на ділянках переважає дуже щільна земля з високим вмістом піску та низькою концентрацією поживних речовин, яка не є родючою. Тому важливо підвищити поживність чорнозему, внести необхідні мінеральні та органічні добрива. Тільки в хорошому і розсипчастому чорноземі ваші саджанці приживуться і будуть повноцінно розвиватися.

Покроково: посадка і догляд

За день до передбачуваної посадки підготуйте саджанці - обріжте поламані відростки коренів, і збризніть їх водою, якщо вони пересохли. Важливо не видаляйте земляний ком з саджанця із закритою кореневою системою, а занурюйте його в воронку прямо в такому вигляді.

Отже, акуратно розправте коріння саджанця на всі боки й помістіть його в яму. Потім присипте кореневу систему землею, злегка утрамбуйте і неспішно полийте водою. Як ґрунт осяде, полийте ще раз і присипте зверху торф для посадки дерев. Бажано спорудити відповідну опору саджанця і підв’язати його.

Тепер відповідально доглядайте за молодим деревом: поливайте, підгодовуйте, обрізайте гілки, перевіряйте на наявність шкідників або хвороб, видаляйте бур’яни та розпушуйте землю вчасно. Нехай ваше дерево радує вас, а при необхідності – ми доставимо Вам КАМАЗ чорнозему найвищої якості!