Як посадити дерево і який чорнозем для цього потрібен

Як посадити дерево і який чорнозем для цього потрібен

Експерти одноголосно твердять: хочете успішно посадити дерево – робіть все строго за технологією. Як і коли садити, який вибрати чорнозем для дерев, як використовувати низинний торф та інші секрети посадки – читайте в нашій статті.

Підготовка до посадки дерева

Перший крок – визначитися з часом року. Кращий сезон для посадки – осінь чи весна, але краще за все орієнтуватися на ваш місцевий клімат і різновид дерева. Так, якщо на вашій ділянці земля волога, значить заплануйте висадку дерев на весну; якщо грунт ще не відтанув після морозів – орієнтуйтеся на осінь.

посадка дереваДругий крок – підготувати місце. В ідеалі це має бути сонячний, не сильно вітряний день, треба підготувати ділянку з приблизними розмірами воронки 60-80 см в діаметрі і до 100 см завглибшки. Саджанець вимагає добре підготовлену, розпушениу, середу без бур’янів.

Зверніть особливу увагу на грунт для посадки. Найчастіше на ділянках переважає дуже щільна земля з високим вмістом піску та низькою концентрацією поживних речовин, яка не є родючою. Тому важливо підвищити поживність чорнозему, внести необхідні мінеральні та органічні добрива. Тільки в хорошому і розсипчастому чорноземі ваші саджанці приживуться і будуть повноцінно розвиватися.

Покроково: посадка і догляд

Посадка дерева на участкеЗа день до передбачуваної посадки підготуйте саджанці: обріжте поламані відростки коренів, і збризніть їх водою, якщо вони пересохли. Важливо: не видаляйте земляний ком з саджанця із закритою кореневою системою, а занурюйте його в воронку прямо в такому вигляді.

Отже, акуратно розправте коріння саджанця на всі боки і помістіть його в яму. Потім присипте кореневу систему землею, злегка утрамбуйте і неспішно полийте водою. Як грунт осяде, полийте ще раз і присипте зверху торф для посадки дерев. Бажано спорудити відповідну опору саджанця і підв’язати його.

Тепер відповідально доглядайте за молодим деревом: поливайте, підгодовуйте, обрізайте гілки, перевіряйте на наявність шкідників або хвороб, видаляйте бур’яни і розрихляйте землю вчасно. Нехай ваше дерево радує вас, а при необхідності – ми доставимо вам КАМАЗ чернозему найвищої  якості!

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *