Прибирання і вивезення снігу в Києві

Уборка снега
У зимовий сезон компанія КБС пропонує комплексну послугу – “Прибирання, навантаження та вивезення снігу”. Ми здійснюємо прибирання і вивезення снігу з допомогою спецтехніки в межах Києва та Київської області. Крім того, у компанії КБС є дозвіл на проїзд в центр Києва. phone 050 440-44-86 | 063 428-69-94 (Viber)

Ціна вивезення снігу за авто

Авто Тонаж м 3 Ходка
ЗІЛ 5 4 2000 грн
MAN 13 11 2800 грн
МАЗ 20 14 3200 грн
DAF RENO 30 18 3500 грн

Ціна навантаження снігу екскаватором, або прибирання за місцем:

 4 години 6000 грн

 8 годин 9000 грн

Інші будівельні послуги

Земляні роботи

Розробка котловану

Асфальтування доріг

Демонтаж будівель

Демонтаж будинків

Демонтаж фундаментів і бомбосховищ

Промисловий демонтаж

Вивіз будівельного сміття

Очищення водойм

Вертикальне планування

Виторфовка грунту (виїмка торфу)

Благоустрій територій та озеленення

Зворотна засипка

Відсипка ділянок

Прибирання снігу – не дуже складний, але дуже трудомісткий процес, заскладний без спеціального обладнання: снігоприбиральних машин, самоскидів та ін. Окреме завдання – вивезення снігу з території в спеціально відведені відвали. Пропонуємо звернутися до професіоналів! У нас є багаторічний досвід у проведенні робіт з прибирання та вивезення снігу і вся необхідна техніка.

Надаємо відвали для снігу в Києві від 500 грн за авто, територіально лівий берег.

Фото прибирання і вивезення снігу

Зима є чудовою порою року, яка подобається не лише дітям, а й дорослим. Але разом з святами і розвагами приходять клопоти. Сніг може стати джерелом серйозних проблем для жителів міста Київ та Київській області. Якщо прибирання снігу проводити несвоєчасно, це може привести до транспортного колапсу, аварій, зірваних поставок товарів, запізнення співробітників на роботу. Кожне підприємство зазнає великих збитків, якщо сніг вчасно не вивезти.

Як здійснюється прибирання снігу

Прибрати з допомогою лопати снігові замети на великій площі проблематично. В такому випадку необхідно звернутися в нашу компанію КБС. Ми надаємо послуги з прибирання снігу вже багато років. Очищення вулиць і проспектів здійснюється за допомогою спеціальної техніки, яка швидко і якісно допомагає позбутися від снігових заметів.

Прибирання великих територій здійснюється за допомогою міні-тракторів, які оснащені навісним обладнанням:

  • Вантажною ковшовою лопатою;
  • Механізованою щіткою;
  • Бульдозерним відвалом з лезом з гуми.

Така техніка є дуже маневреною через свої негабаритні розміри. Завдяки цьому можна проводити механізоване очищення вулиць, тротуарів, дворів і паркінгів в дуже вузьких місцях. Заїхати на бордюри трактора також не складає труднощів.

Як правило, таку техніку використовують тільки в зимовий період часу, тому утримувати на балансі підприємства її не раціонально. Оптимальним рішенням стане звернення в спеціалізовану службу, яка допоможе позбутися від снігу.

Які послуги з прибирання снігу ми надаємо

Компанія КБС займається навантаженням і вивезенням снігу. У нашому асортименті великий вибір моделей міні-тракторів від провідних виробників. Ми оперативно виїжджаємо в будь-яку точку столиці і Київської області. Своїм клієнтам надаємо чесні ціни і прозорий розрахунок вартості проведених робіт. Клієнт підписує договір з компанією, в якому зазначаються вартість послуг, терміни виконання роботи і найменування спецтехніки. Ми відповідально ставимося до прибирання територій і надаємо звіт.

Наша компанія надає наступні послуги населенню:

  • Очищення прилеглої території, вулиці та тротуарів за допомогою щітки;
  • Збір сніжної маси в замети міні-навантажувачами і з подальшим вивезенням самоскидами;
  • Очищення дахів від снігу.

Варто зазначити, що збір сніжної маси здійснюється безпечно без пошкодження дорожнього покриття. КБС займається не просто прибиранням вулиць, а й вивезенням снігу на полігон.

Як замовити послугу прибирання снігу

Працівники нашої організації в будь-який час незалежно від погодних умов, готові прийти на допомогу. Ми працюємо під час суворих природних катаклізмів. Нас не злякають значні обсяги роботи, так як в нашому розпорядженні професійне обладнання та величезний практичний досвід.

Вартість наших послуг буде залежати від кількості снігу, складності і типу прибирання. Своїм клієнтам ми пропонуємо найкраще поєднання ціни та якості. Прийом замовлень здійснюється цілодобово. Щоб замовити наші послуги з прибирання та вивезення снігу, необхідно залишити заявку на сайті або зателефонувати. Наші менеджери зв’яжуться з вами і уточнять деякі деталі. Надайте рішення «сніжних» питань нам. Ми використовуємо сучасне обладнання, яке забезпечить комфортне перебування на вулиці в зимову пору року.

Відгуки про прибирання снігу компанією БКС

Місто: Київ
Дата: 09.01.2018
Имя: Виталий

Уже не первый год пользуемся услугами по уборке снега на авторынке Чапаевка, работой довольны!

Місто: Київ
Дата: 25.02.2017
Имя:  БК БудКом

Вывозят нам снег с парковки логистического комплекса, работаем уже 2 зимы.

Місто: Київ
Дата: 03.02.2019
Имя:  Riviera zoloche

Пользуемся их услугами по уборке снега в котеджном городке, организацией процесса работы довольны, благодарим за оперативность )))